Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Koç, akrep, boğa ve tüm burçlar...

  21 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Koç, akrep, boğa ve tüm burçlar…

  -

  Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar… Tüm astrolojik olaylar ve yorumlar stroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki, 21 Eylül 2022 Çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. Hazırsanız başlayalım.

  21 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz.

  KOÇ BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Aceleci tavırlarınız ve sabırsızlığınız sizi başarıdan uzaklaştıracaktır. Bu acele aslında düşündüğünüzün tam tersine sizi yoracak ve hedefe ulaşmanızı zorlaştıracaktır.

  BOĞA BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Çevrenizdekilerle genelde aynı fikirde gibi görünseniz de aslında onların sizin fikirlerinizi öğrenmelerini pek istemiyorsunuz. Bunu yapmak yerine kendinize güvenin ve paylaşımcı olmayı deneyin.

  İKİZLER BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Pek çok işi aynı anda yapmaya çalışıyor ancak yetiştiremiyorsunuz. Söz verdiğiniz işleri bir başka güne ertelememelisiniz. Çünkü biriken işler sizi iyice içinden çıkılmaz bir kısırdöngüye sokacaktır.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Son zamanlarda madden ve manen fazlaca yoruldunuz. Bir süre dinlenmeniz ve günlük rutininizden uzaklaşmanız gerekebilir. Bu süreyi sağlığınız ve görünümünüzü iyileştirmek için harcamalısınız.

  ASLAN BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Bugün etrafa karşı daha uyumlu ve anlayışlı olacaksınız. Çevrenizdekilerin fikir ve düşüncelerini önemseyeceksiniz. Bu durum insanların size olan bakışını olumlu anlamda değiştirecektir.

  BAŞAK BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Bugün yeni kararlar alabilir ve bazı şeylerin ilerde daha iyi olması için hayatınızdaki bazı insanları ve yaptıklarını şimdilik göz ardı edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise daha yaratıcı olmalısınız.

  TERAZİ BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Bugün Önemli sayılabilecek bir masraf sizi bir hayli üzebilir. Bu duruma düşmemek adına, size teklif edilen her işe ya da ürüne balıklama dalmayın. Kimse 10 liralık bir şeyi size 3 liraya vermez.

  AKREP BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Sizin Akrep duygularınızı bilenler için kolay bir av olabilirsiniz.  Bugün bir dedikodunun peşinden istemsizce gidebilir ve burnunuzu olmadık işlerin içine sokabilirsiniz. Aman dikkat belki de tuzağa çekilen sizsiniz.

  YAY BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Bugün Karşı cinsten birinin aşırı ilgisi kafanızı karıştırabilir. Evliliğinizi ya da güzel giden bir ilişkiyi anlık bir duygusal kafa karışıklığına feda etmeyin. Hayata dair tüm kazanımlarınızı ve kurulu düzeninizi bir fantazi uğruna tüketmeyin.

  OĞLAK BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Kişisel sorunlarınız sebebi ile partnerinizi yormayın ve onu incitmeyin. Onun ihtiyaçlarını duygusal anlamda giderin ona nefes aldırın. Bugün gerekeni yaparsanız ilerisi için düşünecek çok bir şey kalmaz.

  KOVA BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Ayrıntılara çok fazla takılmayın ve detaylarda boğulmayın. Bu durum hayatınızın her alanında sizi hem yoruyor hem de geride bırakıyor. Biraz akışta kalmayı deneyin. Ne demiş atalarımız; Su akar yolunu bulur.

  BALIK BURCU (21 EYLÜL 2022)

  Bu günlerde her zamankinden daha kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz hem işiniz hem de sosyal çevrenizde size olan bakışı olumlu yönde değiştirecektir. Bunun yanında kendinize daha özen göstermeli ve bakımlı olmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....