Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Koç, akrep, boğa ve tüm burçlar…

  22 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Koç, akrep, boğa ve tüm burçlar…

  -

  Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar… Tüm astrolojik olaylar ve yorumlar Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki, 22 Eylül 2022 Perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. Hazırsanız başlayalım.

  22 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz.

  KOÇ BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugün kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler sizi fazlasıyla sevindirecek. Geleceğe dair bazı projelerinizi hayata geçirmek içinse biraz daha zamana ihtiyacınız var. Akşam saatleri partnerinizle gergin bir konuşma yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugünler de maddi açıdan kazançlı çıkabileceğiniz bazı teklifler alabilirsiniz. Sunulan teklifleri değerlendirin ve kabul edin. Ancak iç sesinize de kulak verin. Partnerinizden alacağınız beklenmedik bir hediye ile çok mutlu olacaksınız.

  İKİZLER BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Son zamanlardaki bencil tavırlarınız ve ikili oynamanız iş yerinde arkadaşlarınızla gerilime neden oluyor. Siz bu değilsiniz ve bir an önce kendinize çeki düzen vermelisiniz. Özel yaşantınızda ise oldukça sevecen ve düşüncelisiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugün kazalara ve sakarlıklara oldukça açıksınız. Dikkatsizlik sonucu bir anda gerçekleşen bir olay size olmadık sıkıntılar çıkarabilir. İşinizde de bugün risk almaktan uzak durun ve gereksiz hamlelerde bulunmayın.

  ASLAN BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugünün enerjisi sizi oldukça diplomatik bir kimliğe sokuyor. Çok zor işleri bile bugün kolaylıkla halledebilirsiniz. Hem iş hem de özel hayatınıza dair sorunları çözüme kavuşturmak için bugün oldukça elverişli.

  BAŞAK BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugün özellikle komşularınızla ve kardeş ya da kuzenlerinizle olan iletişiminize çok dikkat etmelisiniz. Gereksiz gerginlikler ve istenmeyen tatsız olaylar yaşamamak için konuşmalarınıza ve hareketlerinize özen gösterin karşı tarafı tahrik etmeyin.

  TERAZİ BURCU (22 EYLÜL 2022)

  İşinizde, hayatınızda doğru kararlar vermek adına özellikle bugün iç sesinize güvenin. Hiç beklemediğiniz bir anda yeni bir iş teklifi alabilir hatta yurt dışına gidebilirsiniz. Ailenizin size olan güveni sizin motivasyonunuzu arttırıyor.

  AKREP BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugün aile içinde çıkacak bir tartışmanın tarafı olmamaya özen gösterin. Bunun yerine yatıştırıcı taraf olun ve ortamı sakinleştirin. Aksi taktirde olaylar çok çirkin bir noktaya evrilebilir. Aman dikkat!

  YAY BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugünlerde bencilce yaklaşımlardan ve gereksiz tartışmalardan uzak durun. Bazen sadece ses tonunuzun dahi karşıdaki insanlar üzerinde olumsuz etkiler bırakacağını unutmayın. Özel hayatınızda da haklı iken haksız duruma düşebilir kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 EYLÜL 2022)

  İşinizle alakalı tüm konularda şans sizinle olacak. Dürüstlüğünüzün mükâfatını fazlasıyla alacaksınız. Özel hayatınızda da ne kadar şanslı olduğunuzu yaşayarak göreceksiniz.

  KOVA BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugün gökyüzü size özgürlük enerjisi ve şans vaat ediyor. Gün boyu neşeli olacak ve yüzünüzde gülümsemeniz eksik olmayacak. Her ortamda kapılar adeta sizin için bir başka açılacak. Bugünün enerjisini heba etmeyin ve hem iş hem de aşk konularında sınırları zorlayın.

  BALIK BURCU (22 EYLÜL 2022)

  Bugün birlikte çalıştığınız bazı insanlardan hem maddi hem de manevi olarak yardım görecek ve bir nebze de olsa ferahlayacaksınız. Özel hayatınıza dair bazı sorunlarınızı biraz da kendiniz büyütüyorsunuz. daha sakin olmayı ve hayata daha pozitif bakmayı denemelisiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz