Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  25 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 25 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 25 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 25 Ekim astroloji günlüğü:

  25 Ekim günlük burç

  25 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 25 Ekim günlük burç ve çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (25 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Yakın arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilir, görmediğiniz eski dostlarınızla bir araya gelebilir kalabalık organizasyonlara katılabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (25 EKİM 2023)

  Ebeveynlerinizin sağlığı konusunda endişe ettiğiniz durumlardan kurtulabilirsiniz. Ailenizle huzurlu ve mutlu bir gün geçirerek çeşitli aktiviteler de bulunabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (25 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda verdiğiniz yoğun mücadeleler karşısında kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Mücadeleci tavırlarınızın karşılığını kariyer hayatınızda istediğiniz yükselişe ulaşmanızla alabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (25 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda partnerinizin size karşı kuruduğu baskılardan, sunduğu şartlardan dolayı manevi zorluk çekebilir, ortaya çıkan sorunlardan dolayı kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (25 EKİM 2023)

  Sonlanma yaşadığınız kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Daha önce denemediğiniz farklı bir alanda çalışmaya başlayabilir, güçlü bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (25 EKİM 2023)

  Partnerinizle aranızdaki ilişkiyi ciddi boyuta taşımak isteyebilir, kendinize ait bir dünya kurarak mutlu olmak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (25 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişiyle yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Hayallerinizi, dileklerinizi gerçekleştirmek için, partnerinizle bir araya gelmek isteyebilir, kısa bir tatil yapmak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (25 EKİM 2023)

  Partnerinizle yaşadığınız tartışmalardan dolayı bir süre bekleme enerjisinde kalabilir, ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız kalp kırıklıklardan dolayı bir süre daha adım atmayı düşünmeyebilirsiniz.

  YAY BURCU (25 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile çevrenizdeki farklı koşullardan ve mesafelerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Uzlaşamadığınız konulardan dolayı duygusal boşluğa düşebilir, olumsuz düşüncelere girebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (25 EKİM 2023)

  Sağlığınızla ilgili konularda umursamaz tavırlar sergilemeniz yakın arkadaşlarınız tarafından uyarılmanıza neden olabilir. Alacağınız uyarıları dikkate almanız sizi zorlayıcı enerjilerden kurtarabilir.

  KOVA BURCU (25 EKİM 2023)

  Maddi olarak kendinize yük olarak hissettiğiniz borçlardan kurtulmak için yeni bir çözüm arayışına girebilir, olumlu sonuçlar elde ederek maddi huzura kavuşabilirsiniz.

  BALIK BURCU (25 EKİM 2023)

  İlişkinizde yaşamış olduğunuz hayal kırıklığından dolayı kendinizi üzgün ve mutsuz hissedebilirsiniz. Ancak yaşadığınız bu olayla bir farkındalık kazanabilir, çıkarmanız gereken dersleri görebilir, kadersel bir değişim yaşayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz