Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  26 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 26 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 26 Mart 2023 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 26 Mart günlük burç yorumları…

  26 Mart günlük burç

  26 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Mart 2023 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (26 MART 2023)

  Kendinizi oldukça mutlu hissedeceğiniz, kendi dünyanızda kendi isteklerinizin, hayattan beklentilerinizin ne olduğunu net bir şekilde dile getireceğiniz ve bu isteklerinize kavuşmak için kendinizde o gücü hissedeceğiniz ve bunun için artık harekete geçeceğiniz bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (26 MART 2023)

  Partnerinize karşı biraz şüpheci yaklaşabilirsiniz. Geçmişteki yaşanılan hataların tekrardan yaşanmasından korkabilirsiniz. Partnerinizle bununla ilgili konuşarak içiniz rahatlayabilir istediğiniz güveni hissedebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (26 MART 2023)

  Aşk hayatınızda bencil tavırlar sergileyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz korkularınızdan, mantık duygu karmaşasından uzaklaşmak için, farklı yollar seçebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (26 MART 2023)

  Aklınızdaki kişiyi bugün yoğun bir şekilde düşünebilir, ona karşı özlem duyabilirsiniz. Bu kişiyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Ancak duygun yoğunluğundan uzaklaşarak mantıklı bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (26 MART 2023)

  Ayrılık süreci yaşadığınız kişiden artık ümidiniz kesmiş ve her şeyin sonlandığını düşündüğünüz bir anda beklediğiniz kişiden bir haber alarak buluşabilir, geçmişle alakalı güzel sohbetlerde bulunabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (26 MART 2023)

  Bazı kişilerle geçmiş zamanlarda yaşamış olduğunuz kalp kırıklarınızın, küslüğünüzün bitmesi için karşı taraftan bir adım, bir uzlaşma teklifi alabilirsiniz. Gücen problemi yaşadığınız bu kişilere karşı duruşunuzu bozmadan, kibar ve anlayışlı bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (26 MART 2023)

  Sevdiğiniz kişiden bugün destek bekleyebilir, şefkate ihtiyaç duyabilirsiniz. Duygusal boşluklar yaşayabilir sevdiğinizle bu boşluğu doldurmak isteyebilir, bunun için iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (26 MART 2023)

  Partnerinize karşı bugün bakış açınız değişebilir, ona karşı daha farklı davranabilir, daha farklı yorumlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca bugün partnerinizle güzel bir buluşma gerçekleştirebilir, mutlu güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (26 MART 2023)

  Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler, bununla birlikte gelen maddi konulardaki kalıcı çözümler sizi mutlu edecek. Maddi konulardaki bu güzel gelişmeler size daha fazla çalışma azmi katabilir.

  OĞLAK BURCU (26 MART 2023)

  Olumlu ve mutlu bir şekilde başlangıç yaptığınız bir konuda, istediğiniz başarı ve mutluluğu yakalayamamış olabilirsiniz. Motivasyonunuzu tekrar toparlamanız gerekebilir, farklı bir şekilde olayı ele alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (26 MART 2023)

  Kendinizi güzelleştirmek, daha mutlu hissedebilmek için yoğun ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sonuçlarını beğeneceğiniz yeni bir imaj ve tarz yakalayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 MART 2023)

  Mutlu ve enerji dolu olduğunuz bugün yurtdışı seyahat programları yapmak isteyebilir, yurtdışından beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Ancak ailenizden uzak kalmak duygusu da sizi biraz üzebilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz