Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  25 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 25 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 25 Mart 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 25 Mart günlük burç yorumları…

  24 Mart günlük burç

  24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 25 Mart 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (25 MART 2023)

  Aşk hayatınızda beklediğiniz ilerlemenin olmaması, vermiş olduğunuzun çabanızın karşılığını alamadığınızı düşünerek, artık duygusal hayatınızda yeni bir sayfa açamnız gerektiğini düşündürebilir.

  BOĞA BURCU (25 MART 2023)

  Almış olduğunuz mantıklı kararların, iş hayatınızda size yeni fırsatların sunulmasına sebebiyet verebilir. İş hayatınızda hareketli bir gün yaşayabilir, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (25 MART 2023)

  Geçmişte ilişkinize karşı çok net davranmamış olabilirsiniz, ancak partnerinizin göz alıcı özellikleri sizdeki bazı duyguları canlandırabilir ve artık net bir karar almak isteyebilir, ilişkinizde sağlıklı bir yolda olmak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (25 MART 2023)

  Hareketli ve yorucu geçen iş hayatınızdan biraz uzaklaşarak, sevdiğiniz insanla kısa bir tatil yapmak isteyebilir, sevdiğiniz insanla güzel zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (25 MART 2023)

  Sevdiğiniz insanla geçmiş zamanda yaşadığınız ego çatışmalarını bugün bir kenara bırakıp, mutluluğunuz için adım atmak isteyebilir, sevdiğiniz insandan bir iletişim bekleyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (25 MART 2023)

  Durgun olan aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar alarak bir birlikteliğe başlamak isteyebilirsiniz. Ancak başlayacağınız ilişkide ikilemler yaşayabilir, zamanlamanın doğru olup olmadığı konusuyla ilgili düşüncelere dalabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (25 MART 2023)

  Sevdiğiniz insanın egolu görünmesi, size karşı olan duygularını da saklaması, sevdiğiniz kişiye karşı harekete geçmenizi engelleyebilir.

  AKREP BURCU (25 MART 2023)

  Yakın bir arkadaşınızdan beklemediğiniz, hoş olmayan tavırlar görebilirsiniz. Yaşayacağınız bu olay karşısında arkadaşlığınızı tekrardan gözden geçirmek isteyerek bir karar alabilirsiniz.

  YAY BURCU (25 MART 2023)

  Yaşayacağınız ufak tefek sağlık sorunlarından dolayı iş hayatınıza biraz ara vermek zorunda kalabilir, ekip arkadaşlarınızdan yetişmesi gereken işlerinizle alakalı destek almak isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (25 MART 2023)

  Aile hayatınızda sonuca bağlanmayan eski bir konu üzerinde tekrar konuşmalar yapabilir, bir tamamlanma sürecine girebilirsiniz. Konunun artık sonuca bağlanmasıyla biraz rahatlayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (25 MART 2023)

  Yoğun ve tempolu giden iş hayatınıza biraz ara vermek isteyebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz yoğun performansın karşılığını görmemiş olabilir, artık daha rahat ve acele etmeden, işlerinize devam etmek isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (25 MART 2023)

  İş hayatınızda işverenlerinizle kariyeriniz hakkında konuşarak, kesin kararlar almak isteyebilirsiniz. İşverenleriniz tarafından olumlu karşılanacak bu konu, kariyerinizde ilerlemenize destekleyici olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz