Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  28 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Eylül günlük burç yorumlarında bugün neler var? 28 Eylül günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 28 Eylül astroloji günlüğü:

  28 Eylül günlük burç

  28 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Eylül günlük burç ve perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Maddi konularda bazı beklentiler içine girdiğiniz konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Maddi konularda iyileşme yaşayabilmeniz için farklı yatırımlara girmeyi düşünebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Maddi konularda yaşadığını bazı kayıplar, maddi dengeleriniz bozmuş olabilir. Yaşadığınız bu kayıp sizi olumsuz yönde etkilese de, tekrardan istediğiniz maddi güce kavuşabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız yoğunluktan dolayı sevdiklerinize zaman ayıramamanız sizi üzebilir. Kendinizi iş hayatınızdan geri çekerek sosyalleşmek isteyebilir, sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Aklınızda olmayan bir kişiden ummadığınız bir aşk itirafı alabilirsiniz. Size karşı olan duygularını duygusal bir şekilde itiraf edebilir, gelecek hakkındaki güzel düşüncelerini de anlatabilir.

  ASLAN BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni hedeflerinizde ilerleyebilir, eski gücünüze ve otoritenize kavuşabilirsiniz. Aldığınız kararları hayata geçirmek için ani eylemlerde bulunabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Aile hayatınızda yaşadığınız bazı huzursuzluklar motivasyonunuzu etkileyebilir. Kariyer hayatında bazı aksaklıklar yaşayabilir, işlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Hanenizden bir kişin sağlığı hakkında endişe duyabilirsiniz, kısa süreli olan bu endişeyi kolaylıkla atlatarak, kendinizi pozitif hissedebilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda size verilen bir görevi başarıyla tamamlayabilir, ekip arkadaşlarınızla birlikte ortak bir başarıyı elde edebilirsiniz. Başarı ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Yapacağınız ani bir seyahat programı sizi sevinçli mutlu hissettirebilir. Heyecan ve keyif verici olan bu yolculuk, uzun zamandır hissetmediğiniz güzel duyguları yaşamanıza neden olabilir.

  OĞLAK BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Yakın bir arkadaşınızın kutlamasına katılabilir, mutlu ve duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Katılacağınız bu organizasyon kendinizi oldukça mutlu hissettirebilir.

  KOVA BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızla ilgili katıldığınız bir kurs veya semineri başarıyla tamamlayabilir, eksik kalan bilgilerinizi yenileyebilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almanız size gurur verici duygular hissettirebilir.

  BALIK BURCU (28 EYLÜL 2023)

  Eğitim hayatınızda verdiğiniz mücadele sizi biraz yorgun düşürebilir. Uyku düzeninize dikkat etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilir, kendinizi kısa bir zaman dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz