Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Şubat günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  28 Şubat günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Şubat 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 28 Şubat 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 28 Şubat günlük burç yorumları…

  28 Şubat günlük burç

  28 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Şubat 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Birikmiş yatırımlarınızı, daha sağlam, garantili ve kalıcı olarak değerlendirmek isteyeceksiniz. Ancak yaşadığınız bazı korkular biraz daha beklemeniz gerektiğini düşündürebilir.

  BOĞA BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Maddi ve kariyer konularında beklediğiniz güzel başlangıcı bugün yapabilir, iş fırsatları için haberleşmeler ve yeni planlamalar yapabilirsiniz. Bu konularla ilgili beklediğiniz desteği bir kadından bulabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Yakın bir dostunuzun, akrabanızın bir töreninde, kutlamasında bulunabilirsiniz. Bu kutlamada yeni biriyle tanışabilir, duygusal bir başlangıç yapabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Aşk hayatınızda güzel bir başlangıç için sunulmuş büyük bir şansı bugün değerlendirebilir, birlikte mutlu anlar paylaşabilirsiniz. Ancak özgürlüğünüzün kısıtlanacağını düşünerek biraz bu birliktelikten korkabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  İş hayatınızda yaşamış olduğunuz stres ve endişe iş değiştirme düşüncelerini getirebilir. Rakiplerinizle mücadele ederek başarınızı ve gücünüzü kanıtlamak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  İş hayatınızda gelmek istediğiniz kariyer noktasına bugün ekip arkadaşlarınızla hem çalışarak, hem de rakiplerinize karşı savaşarak güzel sonuçlar alabilir, beklediğiniz yükselişe ulaşabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Bitmiş bir ilişkinizin de yaşamış olduğunuz üzüntü ve streslerden bugün kurtulacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile tekrardan bir araya gelebilir, geçmiş günlerinizi, anılarınızı konuşarak güzel bir gün geçirebilir sevginizi tekrardan canlandırabilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile bugün bir araya gelebilir, ilişkiniz hakkında ortak bir karar almak isteyebilirsiniz. Alacağınız bu karar ile geleceğe yönelik planlar yapabilir, kendinize bir tarih belirleyebilirsiniz.

  YAY BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Resmi bir kurumdan beklediğiniz olumlu sonucu bugün alabilirsiniz. Alacağınız bu sonuç ile artık hayatınıza bir yön vermek isteyebilir, güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Ailenizden ya da akrabalarınızdan bir kadın ve erkekten beklediğiniz maddi konularda istediğiniz desteği alamayabilir, bir miras konusu hakkında çatışmaya girebilir, gergin anlar yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Ticari iş hayatınızda uzun zamandır durgun zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Bugün parasal konularda yeni atılımlarda bulunmak isteyebilir, kalıcı bir fırsat elde edebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

  BALIK BURCU (28 ŞUBAT 2023)

  Aşk hayatınızda 3. Kişiler tarafından biraz üzülebilirsiniz. Konuyla alakalı yaşamış olduğunuz duygular sizi ikilemlere sokabilir, ilişkiniz hakkında karar verme konusunda bazı ikilemlere düşebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz