Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  29 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 29 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 29 Mart 2023 çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 29 Mart günlük burç yorumları…

  29 Mart günlük burç

  29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Mart 2023 çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (29 MART 2023)

  Sevdiğiniz kişiyle alakalı sezgisel düşünceleriniz şüpheci olmanıza sebep olabilir. İlişkiniz hakkında verdiğiniz emeklerin karşılığını alamadığınızı düşünebilir, kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (29 MART 2023)

  İlişkinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda problemler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden, kalbinizi kazanması için ondan duygusal bir eylem bekleyebilir, ilişkiniz için yenilikler isteyebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (29 MART 2023)

  Hayatınızla ilgili sizin için önemi büyük olan bir konu hakkında artık harekete geçmek isteyebilir, hayallerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bu konu hakkında bir büyüğünüzden destek alabilir, onun fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (29 MART 2023)

  Geçmişinizden gelen eski bir partnerinizden alacağınız güzel bir başlangıçla, eski ilişkinize tekrardan şans vermek isteyebilirsiniz. Bu kişiyle bir araya gelerek, eski mutlu ve güzel günlerinizden konuşabilir, geçmişinizde yaşadığınız ilişkiyi tekrardan yaşamak isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (29 MART 2023)

  Bugün sevdiğiniz kişinin size olan davranışları olumlu olarak güzel bir değişime uğrayabilir. Sevdiğiniz insanla bir araya gelerek, birbirinize karşı güzel sözler söyleyebilir, yeniden güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 MART 2023)

  Uzun zamandır yaşamış olduğunuz ruhsal sıkıntılarınızdan bugün kurtulabilmek için güzel bir gün olabilir. Yeni bir doktor ve ilaç tedavisine başlayabilir, içinde bulunduğunuz depresyon durumundan kurtulabilmek için güzel bir adım atabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (29 MART 2023)

  Sevdiğiniz insanla uzun zamandır ayrı kalmış olabilir, ilişkiniz hakkında mantıklı kararlar alabilmek için düşünmüş olabilirsiniz. Ancak bugün sevdiğiniz insanla bir araya gelerek ilişkiniz hakkında konuşarak, güzel bir ilişkiye tekrardan başlayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 MART 2023)

  Kendinizle ilgili yeni kararlar alacağınız, bir dostunuzla sürekli iletişimde bulunarak, yurtdışıyla ilgili konuşmalar yapabilir, gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi anlatabilir, bu kişiden büyük bir destek görebilirsiniz.

  YAY BURCU (29 MART 2023)

  Yakın bir arkadaşınız ya da akrabanız olan birisiyle uzlaşamadığınız bir konu hakkında uzlaşmak istemenize rağmen, karşınızdaki kişinin sert tutumlarından dolayı yol ayrımına gelebilir, bir küslük, dargınlık yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (29 MART 2023)

  Yakın zaman önce sizi hayal kırıklığına uğratan, aranızda dargınlık olmasına sebep olan sevdiğiniz insan ile tekrardan bir araya gelebilir, düşünceleriniz değişebilir, aranızdaki dargınlık sonlanabilir.

  KOVA BURCU (29 MART 2023)

  Sevdiğiniz kişinin bencil tutumları, sizin göstermiş olduğunuz tutumla büyük bir değişime uğrayabilir, ilişkinizde artık daha dengeli ve mutlu olabilirsiniz.

  BALIK BURCU (29 MART 2023)

  Aşk hayatında kendinizi bugün mutsuz hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden güzel bir buluşma daveti alabilir, üzerinizdeki mutsuzluk ve yorgunluk hissinden kurtulabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz