Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 - 9 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  3 – 9 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 3 – 9 Nisan 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  3 NİSAN – 9 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Haftaya duygusal açıdan kendimizi aşırı baskı altında hissederek adım atacağız ve hayatımıza dair birçok konuyu aynı anda organize etmeye çalışacağız. Attığımız her türlü adımın tatminini alabileceğimiz bir hafta bizleri bekliyor olacak. Hafta genelinde yaralanmalara açık olacağımız günler geçirirken zaman zaman da egomuzun incinebileceğini unutmamamız lazım. İlişki ve finans konularında dalgalanmaların söz konusu olmaya devam edeceğini belirtebilirim. 3 Nisan ve 4 Nisan civarında bazı haberler gündemi meşgul edebilir. Bu haberler güçlü kişilerin verdikleri gergin demeçler olabileceği gibi, patlama, kaza, volkanik hareketler, isyan ve madenlerle ilgili de olabilir. Bu hafta gerçekleşecek olan dolunayın enerjisi ile daha çok finans ve ilişki konularına odaklanacağız. Bireysel olarak hayatımızı ve ilişkilerimizi derleyip toplamak yönünde yoğun bir çaba sarfederken, arkamızdan çevrilen dolapları da açığa çıkaran bir dolunay bizleri bekliyor olacak. İlişkileri ve para piyasalarını dalgalandıracak olan bu dolunay bazılarını ise ciddi anlamda yaralayacaktır. Jüpiter ile beraber çalışacak olan dolunay ilahi şansı da beraberinde getiriyor bizlere. Hafta sonuna doğru finans piyasalarına dair olumlu söylemler ve demeçler piyasaları bir nebze rahatlatacaktır. Bütünün en yüksek hayrına tecelli etmesi dileğiyle.

  Haftalık burç yorumları

  3 NİSAN – 9 NİSAN 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu Haftaya pozitif bir ruh hali ile merhaba diyeceksiniz. Bir süredir kafanızı karıştıran ve sizi umutsuzluğa düşüren düşüncelerden sıyrılacak ve ileriye yönelik atacağınız adımları planlayacaksınız. Mesleki kariyeriniz ile ilgili bazı olumlu gelişmeler de yaşanabilir. Aşk hayatınız ile ilgili yaşanan her olumsuzlukta kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Hem mantığınızı hem de duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Karar alırken kulaklarınızı dış dünyaya kapatın ve iç sesinizi dinleyin. O size doğru yolu gösterecektir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu hafta, uzun süredir devam eden karamsar ruh halinize nazaran oldukça iyi olacaksınız, ancak çevrenizdeki insanlar size aynı duygularla yaklaşmayacak. Başkalarının iyiliği için kendinizden ödün vermeyin ve çevrenizdekilerin ruh halleri kötüyse, bu hafta onlarla fazla etkileşime girmeyin. Hafta ortası, sizin için gelecekte iyi bir iş sağlayabilecek bazı varlıklı insanlarla tanışabilirsiniz. Hem aşk hem de ailevi ilişkilerinizde bir toparlanma sürecine gireceksiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu hafta yepyeni fırsatlar, yepyeni aşklar ve dostlar hayatınıza adım atabilir. Bunların tümü de olabilir biri de. Sadece kendinizi ve hayatınızı değişime hazırlayın. İçinizdeki yaşama azmi ve başarma hırsı sizi belki de eskisinden daha çok hatta hiç olmadığı kadar hırslandıracak ve yeni ufuklara adım atmanızı sağlayacak. Bugüne dek hayalini kurduğunuz ama cesaret edemediğiniz şeyler için harekete geçme zamanı.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta iş ya da tatil amaçlı bir seyahat planınız olabilir. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak insanlar ile bir arada olmak hoşunuza gidiyor. Bu hafta ortası tanışacağınız biri size bu yönde fazlası ile katkıda bulunacak. Aşk hayatınızdaki sorunları mantığınızı kullanarak aşmaya bakın. Bir süreliğine duygularınıza gem vurmanız gerekebilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta sosyal çevrenizde bazı insanlarla yolunuzu ayırabilirsiniz. Onlara kolay kolay güvenmiyor olmanız bir süre sonra karşınızdakileri sizden uzaklaştırıyor. İnsanlar ile empati kurmaya çalışın ve onlara kendilerini size tanıtmaları için açık bir şans verin. Aşk hayatınız da bu güvensizlik sebebi ile yara alıyor. Her konuda beceremeseniz bile bazı konularda alttan almayı bilmek zorundasınız.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Haftaya oldukça yoğun bir duygusal travma ile başlayabilirsiniz Eşiniz yada partneriniz size ayrılmak istediğini söyleyebilir veya iş yeriniz işinize son verebilir. Hayat karşınıza birtakım engeller çıkarsa da yaşam devam ediyor ve sizin de bir yol haritasına ihtiyacınız var. Bu yol haritası için acele etmeyin ancak bir müddet sakinleşip kafanızı toplayın. Acele ile alınan her karar sizi geri dönüşü imkânsız hatalara zorlar. Hafta sonu kendinizi daha iyi hissedecek ve dimdik ayakta durduğunuzu fark edeceksiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bir süredir çok fazla iş ile meşgulsünüz ya da ev işlerine kendinizi fazlaca kaptırdınız. Lütfen artık bir durun ve çevreniz ile ilgilenin. Eşiniz ya da var ise partneriniz sizden gerekli ilgiyi göremiyor. Bir süre kendinizi ona adamayı deneyin aksi taktirde ilişkiniz büyük yara alacak. Hafta ortasından itibaren maddi konularda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirin ve her duruma karşı hazırlıklı olun.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Hayatınız bir süredir fırtınalı deniz gibi. Üzerinde ne varsa sallayıp duruyor. Artık rüzgârın dinme denizin durulma vakti. Aksi taktirde bu denizde yüzen her ne var ise hepsi sizle beraber batacak. Hafta içi kendinizi ruhen şifalandırın, her türlü olumsuz düşünceden sıyrılın ve başınızı omzunuzun altına asla almayın. Bazen hayat size yeniden başlamanız için bir fırsat verir. Bu fırsatı değerlendirin, hayallerinize odaklanın ve önünüze bakın.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Bu hafta hayallerinizin peşinden gitmenin tam da zamanı. Duygularınıza gem vurmadan içinizi insanlara açın, açın ki aslında sizin ne kadar naif, kibar ve düşünceli olduğunuzu anlasınlar. Bazen savunmada kalmak ve insanlardan kaçmak farklı şekilde algılanabilir. Güçlü olmak demek illaki kaba saba olmayı da gerektirmez. Meydan okumadan da güçlü olabilirsiniz. Denemenin vakti geldi.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Bu hafta duygusal açıdan kelimenin tam anlamı ile allak bullak durumda olabilirsiniz. Kendinizi zaman zaman savunmasız ve yaralanmış hissedecek, sığınacak bir liman arayacaksınız. İşte tam da bu noktada aman dikkat! Bazen sığındığımız limanlar bizi dalgadan korusa da bu defa da içine hapseder ve rüzgarla bağımızı keser. Oysaki bazı gemiler yelkenini şişirecek rüzgâra, içini titretecek dalgalara da ihtiyaç duyar.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta zamanınızın çoğunu gerek iş gerekse de sosyal çevrenizdeki kişileri bir şeylere ikna etmek için harcayacaksınız. Bu, çeşitli konuları içeren ikna çabalarınız pek de sonuç vermeyecek. Her konuda bilgi sahibi olamayacağımız gibi her konuda haklıda olamayız. Kendinizi ifade etmek adına ortaya sürdüğünüz tezler ve yöntem yanlış. Aşk hayatınızda hafta sonu sürpriz bir gelişme yaşanabilir. Belki bir bitiş ve yeni bir başlangıç.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta formunuzun zirvesindesiniz. Adeta sahnedeki bir yıldız gibi parlayacak, çevrenizdeki insanları kendinize hayran bırakacaksınız. Gerek esprili tavırlarınız gerek düşünceli yapınız ile haftanın aranan kişisi siz olacaksınız. Ancak aynı performansı nedense partnerinize karşı sergileyemiyorsunuz. Bu durum onun kafasını karıştırıyor ve soru işaretlerine sebep oluyor. Maddi açıdan beklentilerinizin altındasınız ancak bu durumu düzeltmek adına da henüz bir girişimde bulunmadınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz