Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  30 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 30 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 30 Mart 2023 perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 30 Mart günlük burç yorumları…

  30 Mart günlük burç

  30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 30 Mart 2023 perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (30 MART 2023)

  Sevdiğiniz insan mutluluğunuz adına önemli bir konu hakkında sizinle konuşmak isteyebilir. Ancak duymuş olduğunuz sözlerden dolayı kalbiniz kırılmış ve hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Bu sebeplerden dolayı konuşmaktan kaçabilir, sevdiğiniz insandan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (30 MART 2023)

  Ayrılık süreci yaşadığınız sevdiğinizle tekrardan bir araya gelebilir, ilişkiniz hakkında yeni bir adım atabilirsiniz. Daha önceki yaşamış olduğunuz ilişkiden daha keyifli, daha mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 MART 2023)

  Parasal konularda sıkıntı yaşadığınız işyerinizde, işverenlerinizle tekrardan bir konuşma yapabilirsiniz. Size sunulan şartlardan memnun olmayabilir, konu hakkında ikinci bir konuşma yapmak için, kendinizi biraz geri çekebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (30 MART 2023)

  Aile kurmayı düşündüğünüz partnerinizden bugün bazı konular hakkında destek görmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insandan gelen olumlu ve sizi güçlendirecek desteği, sizi mutlu edebilir, sizi zorlayan konularda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (30 MART 2023)

  Güçlü temeli sağlam olan bir ilişki fırsatı bugün sizi mutlu edebilir, Gelecek bu teklif ile neşeli ve keyifli olabilirsiniz. Gelecek olan bu yeni ilişki için, karşınızdaki kişiye hemen cevap vermemeniz karşı tarafı biraz üzebilir.

  BAŞAK BURCU (30 MART 2023)

  Uzun zamandır hoşlandığınız insana karşı, hislerinizi açıklamakta zorlandığınız dönemler bugün sonlanabilir. Hoşlandığınız kişiye bugün duygularınızı açabilir, karşılıklı güzel sohbetlerde bulunabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (30 MART 2023)

  Tamamlanma yaşayamadığınız, duygu ve mantık çatışması yaşadığınız insana karşı bugün duygularınızı açıklayabilirsiniz. Kendinize yeni bir sayfa açıp yeni bir mutluluk yaşamak isteyeceğiniz, başlangıçlar yapabileceğiniz güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (30 MART 2023)

  İlişkinizi ciddi bir boyuta taşımak istediğiniz şu zamanlarda, partnerinizden olumlu cevaplar alamayabilirsiniz. Yapacağınız mantıklı bir konuşmadan sonra ise partneriniz fikri değişebilir, gelecek için güzel planlar yapabilirsiniz.

  YAY BURCU (30 MART 2023)

  Yeni bir ilişkiye başmak için uzun zamandır beklemiş olabilirsiniz. Bugün kendinizde, yeni bir ilişkiye başlayabilmek için büyük bir güç hissedebilirsiniz. Karşı taraftan alacağınız olumlu davranışlar sizi bu konu hakkında daha cesur davrandırabilir.

  OĞLAK BURCU (30 MART 2023)

  Kariyeriniz için size sunulan bir teklifi geri çevirdiğiniz için pişman olabilirsiniz. Mantıklı kararlar alamadığınız zamanlardan geçseniz de, günün sonunda olumlu gelişmeler yaşayabilir bu fırsatı tekrardan değerlendirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (30 MART 2023)

  Evinizde yapacağınız değişiklikler, yenilikler, maddi açıdan biraz sizi yorabilir. Ancak yapmak istediğiniz şeyleri gerçekleştirdiğiniz içinde kendinizi bir o kadarda mutlu hissedebilirsiniz.

  BALIK BURCU (30 MART 2023)

  Uzak akraba ziyaretleri, eski dost, arkadaş ziyaretleri gündeminizde olabilir. Yapacağınız bu ziyaretler duygusal ve sevgi dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Eski dostlarınızla, arkadaş ve akrabalarınızla buluşmak sizi oldukça güvenli ve mutlu hissettirebilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz