Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 29 Nisan 2023; Aşk, sağlık, para ve şans...

  Günlük burç yorumları: 29 Nisan 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 29 Nisan 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 29 Nisan bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte  günlük burç yorumları: 29 Nisan:

  Günlük burç yorumları: 29 Nisan

  29 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Nisan 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (29 NİSAN 2023)

  İş hayatınızda olduğunuz kariyerinizde güzel bir yere gelebilmek için, yoğun bir şekilde çalışabilirsiniz. Kaybettiğiniz motivasyonunuzu kazanma isteğiniz oldukça yoğun olabilir. Geçmişten gelen eski bir dostunuzla da güzel bir karşılaşma yaşayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (29 NİSAN 2023)

  Geçmişte yaşadığınız ilişkinize yoğun bir özlem duyabilirsiniz. Araya giren parasal konulardan dolayı, biraz durgun zamana girmiş olsanız da, olumsuz gidişatınızı toparlamak için, kararlı ve güzel adımlar atabilir, mutluluğu ve güveni tekrardan yakalayabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (29 NİSAN 2023)

  Çalışmalarınızın karşılığını alamadığınızı düşündüğünüz iş hayatınızda, fikirleriniz ve iş yerinize bakış açınız değişebilir. Beklediğiniz şartların oluşmaması yeni kariyer hayatı için, yeni başlangıçlar yapmanıza neden olabilir.

  YENGEÇ BURCU (29 NİSAN 2023)

  İlişkiniz için yapamadığınız fedakarlıklardan dolayı pişmanlıklar yaşadığınız şu sıralar, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Mantıklı kararlar alarak, hem kendiniz için, hem partneriniz için, güzel gelecek planları yapabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (29 NİSAN 2023)

  Aşk hayatınızda mutlu ve huzurlu olmak istediğiniz şu sıralar, kendinizi huzursuz hissederek, kaygı ve endişe yaşıyor olabilirsiniz. Çevrenizde olup biten bazı olaylardan haberdar olabilir, bilmediğiniz bazı tatsız konuları öğrenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 NİSAN 2023)

  Eğitim ve öğretim hayatınızda beklediğiniz performansı sergileyememek sizi strese sokabilir. Sinir ve agresif bir gün geçirebilirsiniz. Biraz sakin kalıp olayları akışına bırakabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (29 NİSAN 2023)

  Yaşadığınız üzüntülü ve mutsuz zamanlarınızı atlatabilmek için sevdiğiniz insanla bir araya gelerek duygusal zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. Her ne kadar gelecek kaygısı yaşasanız da, sevdiğiniz insanla birlikte gelecek için güzel planlar yapabilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 NİSAN 2023)

  Sevdiğiniz insana söylediğiniz sözlerden dolayı, pişmanlık ve üzüntü yaşayabilirsiniz. Partnerinizi bazı konularda yalnız ve desteksiz bıraktığınız konular olabilir. Bugün partnerinizin gönlünü tekrardan kazanmak isteyebilir, aranızdaki sevgi bağını güçlendirmek isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (29 NİSAN 2023)

  Sağlık konularında kendinize biraz dikkat etmeniz gereken zamanlardan geçebilirsiniz. Geçirdiğiniz bir rahatsızlıktan dolayı, kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilir, aileniz ile birlikte vakit geçirerek onların desteğini hissetmek isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (29 NİSAN 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız olumsuzluklar, yapmayı planladığınız bazı işlerinizi aksatmanıza neden olabilir. Ancak bu süreci kısa bir sürede atlatarak, eski maddi gücünüze kavuşmanız çok uzun sürmeyebilir.

  KOVA BURCU (29 NİSAN 2023)

  Almayı planladığınız bir mal için artık harekete geçebilirsiniz. Beklediğiniz zamandan daha kısa sürede bu isteğinize kavuşmanız sizi şaşırtarak, mutlu ve sevinçli bir gün geçirmenize sebep olabilir.

  BALIK BURCU (29 NİSAN 2023)

  Partnerinizden 3. Kişiler yüzünden biraz uzaklaşabilirsiniz. Mantık ve duygu karmaşası yaşadığınız ilişkinizde, bazı olayları zamana bırakarak, olaylara kadersel bakmanız, hayatınızı etkileyecek büyük bir olaya neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz