Kızılötesi ışınlarla zayıflayın!

Enfraruj, yani kızılötesi ışınlarla uygulanan zayıflama yöntemleri, 5 haftada 8 kilo vermenizi sağlacak kadar marifetli. Bu ışınların en büyük özelliği ise genellikle karın, basen ve kalça gibi bölgelerde toplanan inatçı yağlarla savaşmaları. Üstelik, bu ışınlarla çalışan cihazlarda selülit bakımı yaptırmanız da mümkün!

FUNDA ÇATAR

Fazla kilolarımızdan kurtulmamız için diyet yapmamız ve düzenli olarak egzersiz uygulamamız şart. Ancak ne kadar uğraşırsak uğraşalım, vücudumuzda kaybolmayan inatçı bölgesel yağlanmalar olabiliyor. Özellikle karın, basen ve kalça gibi bölgelerde toplanan bu yağlar nedeniyle ideal kilomuza ulaşsak bile vücudumuzdaki orantısızlık devam edebiliyor. Bu sorunların çözümü için de dirençli bölgelere yönelik çözümlere ihtiyaç duyuluyor. İşte tüm dünyada hızla yayılan “enfraruj”, yani kızıl ötesi ışınları ile uygulanan zayıflama programları, bu inatçı yağ birikimlerine çözüm sunuyor. Paket programı halinde sunulan bu uygulamaların öyle çok marifetleri var ki… 5 haftalık süre içinde 1-2 beden incelme sağlıyor, yüksek orandaki kilo kayıplarında bile sıkı ve fit bir vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyor. Kızılötesi ışınlarla zayıflama yöntemi ayrıca selülitin giderilmesinde de oldukça etkili sonuçlar veriyor. Bu yöntem şu anda piyasada birkaç farklı cihazla uygulanıyor. İşte size yol göstereceğine inandığımız “enfraruj” ışınları ile uygulanan “Infrasnella” ve “Infrabaldan” uygulamaları.

INFRASNELLA: ışınlar altında yağ yakma Infrasnella cihazının en önemli özelliği, enfraruj ışınları ve elektrostimülasyon, yani kas çalıştırma tekniklerinin bir arada kullanımını sağlaması. Belli dalga ve yoğunlukta verilen enfraruj ışınları cildin derinliklerine ve kaslara ulaşarak vücut ısısını yükseltiyor. Isınan kaslar da çevrelerinde bulunan yağ hücrelerine ısılarını yayıyorlar. Bu yükselen ısı sayesinde metabolizma hızınız yaklaşık yüzde 14 oranında hızlanıyor. Kol, sırt, karın, bel, kalça, bacak ve iç bacak gibi problemli bölgelerinize bağlanan elektrotlar da o bölgedeki kas gruplarını çalıştırarak yağın enerjiye dönüşmesini, bir başka deyişle yağ yakılmasını sağlıyor. Vücut analizi yapılıyor.

Haberin devamı 2008 Formsante Şubat sayısında…

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here