Rahat, şık, sportif, serseri

Özge Özpirinçci
Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci
Özge Özpirinçci
Şimdilerde ‘Melekler Korusun’ adlı dizide, idealleri peşinde koşan bir kızı canlandıran ve beğeni toplayan Özge Özpirinçci ile stili üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik…

Sağlıklı yaşamak adına neler yapıyorsunuz?
Yoğun iş temposundan dolayı sağlıklı beslenemiyorum. Düzenli spora gitme alışkanlığım da yok. Çünkü eskiden beri hep takım sporu yaptım. Şimdi sadece bir salona gitmek bana çok sıkıcı geliyor. Onun yerine sahilde yürümeyi, koşmayı terchi ediyorum.

Beslenme şekliniz nasıldır?
Günün en sevdiğim öğünü kahvaltı. Kahvaltı yapmaya son yıllarda fırsat bulamadığım için çok üzülüyorum. Düzenli bir beslenme alışkanlığım yok ama yemek yemeyi seven bir insanım.

En çok hangi yemeği seversiniz? Yemek yapar mısınız?
Fazla yemek seçmem. Et yemeklerini çok severim. Ama maalesef yemek yapma konusunda özel bir yeteneğim olduğunu söyleyemem. Deneysel yemek yapmayı seviyorum!


Spor yapıyor musunuz? Gittiğiniz bir salon, özellikle sevdiğiniz bir spor var mı?
Takım sporlarını çok seviyorum. Basketbol, voleybol, tenis oynadım. Ayrıca yedi sene de ata bindim. Geçen aylarda Powerplate’e gittim ve faydasını gördüm. Son iki senedir de snowboard’a başladım ve geliştirmek istiyorum. Ama yine de sahilde uzun, tempolu bir yürüyüşü tercih ederim.

Yoga ve meditasyon yapar mısınız? Yapanlara nasıl bakarsınız?
Hayır, hiç yapmadım. Yapanlara da imrenerek bakıyorum.

Dizi setlerinde uzun saatler kalıyorsunuz ve yüzünüze ağır makyajlar yapılıyor. Yüzünüzü korumak adına yaptığınız özel bir bakım var mı?
En önemli şey makyaj sonrası temizlik ve nemlendirme. Özel bir bakım yaptırmadım henüz.

Nasıl bir stiliniz var?
Rahat, şık, sportif, serseri… Genellikle o gün canım nasıl istiyorsa öyle giyinmeyi seviyorum.

Gardrobunuzun vazgeçilmezleri nelerdir?
Jeande Levi’s tek tercihim. Ayrıca Converse ayakkabılarım vazgeçilmezim. Sweat-shirt, hırka, bol ve kısa elbiseler yine en çok tercih ettiğim kıyafetler.

RÖPORTAJ: VECİHE ASLAN SÖZERİ – FOTOĞRAFLAR: DB İMAJ

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here