Diğer
  Ana SayfaPsikolojiRüya TabirleriRüyada yılan görmek ne demek? Rüyada yılan görmenin anlamı nedir?

  Rüyada yılan görmek ne demek? Rüyada yılan görmenin anlamı nedir?

  -

  Rüyada yılan görmek ne demek? Rüyada yılan görmenin anlamı nedir? merak edilen rüya tabirleri arasında yerini alıyor. Rüyada yılan görmek çok sık rastlanılan bir durumdur fakat birçok olumlu olumsuz yorumu bulunuyor. Rüyada yılan görmenin anlamlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

  RÜYADA YILAN GÖRMEK NE DEMEK?

  Rüyada yılan görmek rüyanın görülüş biçimine göre farklı şekilde tabir edilir. Hakkında çeşitli tabirler yapılan rüyada yılan görmek, genel olarak düşman olarak ifade edilir. Kendini gizleyen ve sizden menfaat sağlayan düşman olarak tabir edilen rüyada yılan görmek, size saldırmayı bekleyen bir düşman olarak yorumlanır. Rüyada yılan görmek farklı şekillerde görüldüğü için görülüş biçimine göre yorumlanmaktadır.

  RÜYADA YILAN ÖLDÜRMEK

  Yılanı öldürürseniz veya yılan ölürse, bu tehdidin geçtiğini veya üstesinden geldiğinizi gösterir.

  - Advertisement -

  RÜYADA ÇOK SAYIDA YILAN GÖRMEK

  Rüyada çok sayıda yılan görmek düşmanların birlikte olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin çevresinde bulunan düşmanların ortaklık yapacağına, birlikte hareket edeceklerine delalet eder. Bu nedenle kişinin düşmanlarından daha fazla zarar görmeye hazırlıklı olmasına yorumlanır. Bazı rüya alimleri bu rüyayı kişinin maddi kayıplarının artmasına, çevresinde olan kötülüklerden büyük zarar görmesine de yorumlamıştır. Kişi için zorlu bir mücadelenin başlamasına ya da kişinin düşmanlarına mağlup düşmesine de delalet eder.

  RÜYADA ZEHİRSİZ YILAN GÖRMEK

  Rüyada zehirsiz yılan görmek elinize çok miktarda altın geçeceği anlamına gelir. Rüyanızda korkmadığınız, zararsız yılan, bol miktarda altınla tabir olunur.

  RÜYADA YILANDAN KAÇMAK

  Rüyada yılandan kaçmak, düşmanlar ile ortak olmamaya yorumlanır. Çevrede ya da hanede kişiye kötülük yapmak isteyen kişilerden uzak durmaya, onlarla aynı işi yapmamaya delalet eder. Genellikle rüya olumlu bir rüya olarak açıklanır. Çünkü kişinin düşmanlarından zarar görmemesine, kısa zamanda düşmanlarından kurtulmasına yorumlanır. Rüyasında yılandan kaçtığını gören kişi düşmanların farkına vararak, onlardan bir an önce uzaklaşacak anlamına gelir. Bu düşmanlar bazen iş ortamında bazen de hane içerisinde olabilir. Özellikle rüyayı gören kimse bekarsa yeni tanıştığı kişilerden uzaklaşarak, onların tuzağına düşmez. Eğer rüyayı gören kimse evliyse kısa zamanda hanesinde meydana gelen zararları fark eder.

  RÜYADA KARA YILAN GÖRMEK

  Rüyada kara yılan görmek, hayatınızda karanlık ve uğursuz bir şey olduğu anlamına gelir. Bu, potansiyel tehlikeye karşı dikkatli olmanız gerektiğinin bir işareti olabilir veya uyanık yaşamınızda yaşadığınız depresyon veya üzüntüyle uğraşan bilinçaltınızdır. B Rüyada karayılan görmek, genellikle hayatınızdaki kötü bir ilişkinin veya enerjinin bir işaretidir, ancak aynı zamanda finansal bir uyarı da olabilir. Mali durumunuza ve çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli olun.

  RÜYADA YILAN SOKMASI

  Rüyada yılan sokması kişinin düşmanlarından alacağı darbe olarak yorumlanır. Zararı dokunan bir kişinin haneye gelmesi ya da olayların kötü şekilde sonuçlanması şeklinde yorumlanır. Özellikle rüya alimleri bu rüyayı kişinin başına gelecek olaylardan dolayı kötü duruma düşmesi şeklinde tabir etmiştir. Bu olaylar genellikle maddi kayıplar ya da itibarın yok olması şeklindedir. Rüyasında yılanın kendisini soktuğunu gören kişi yaşadığı olaylardan zarar görecektir. Düşmanları tarafından bir çıkmaza sürüklenerek, maddi ve manevi yönden zarara uğrayacaktır. Özellikle bekar kişilerin bu rüyayı görmesi bazı alimler tarafından hayal kırıklığına uğrama, uğraşların boşa çıkması şeklinde de tabir edilir.

  RÜYADA YEŞİL YILAN GÖRMEK

  Rüyada yeşil yılan görmek, olağan bir durumun kötü sonuçlanması şeklinde yorumlanır. Yani rüyasında yeşil yılan gören kimse hayrına beklediği olayı bir anda şerrine olarak sonuçlanır. İyi olarak beklenen haberlerin sonucunun kötü olması da bu rüyanın bir açıklamasıdır. Rüyasında yeşil yılan gören kimse iyi gibi gözüken kişilerden zarar görür. Sonucunu iyi beklediği iş ya da sınavlardan geçemez. Genellikle rüya hayırlı gibi gözüken olayların kendiliğinden ya da bir yabancının yardımı nedeniyle kötü şekilde sonuçlanmasıdır. Başlangıcı iyi olan olayların kötülüklerle ve zorluklarla neticeye ulaşması şeklinde rüya tabir edilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....