Diğer
  Ana SayfaGüzellikTavşan yılı için favori makyaj ve cilt bakım ürünleri

  Tavşan yılı için favori makyaj ve cilt bakım ürünleri

  -

  Çin takvimi bu sene, tavşan yılına denk geliyor. Esprili yönleri, pratik zekaları ve yetenekleriyle bilinen tavşanlardan ilham alan favori makyaj ve cilt bakım ürünlerini bir araya getirdik.

  Hazırlayan: İrem Naz Güvel

  TAVŞAN YILI İÇİN FAVORİ MAKYAJ VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

  Grafik gözler

  Beaulis Glide It eyeliner 90 TL

  Tavşanların yaratıcılıklarını kucaklamanın en eğlenceli yolu grafik göz makyajından geçiyor. Klasik eyeliner yerine soyut göz makyajını deneyebilirsiniz. 2023 su tavşanının yılı ve suyun berraklığını öne çıkarmak için Beaulis Glide It Eyeliner’ı ile rahatça grafik şekiller yapılabilir.

  Dikkat çekici allık

  REM Beauty Eclipse dudak ve yanak stick allık 549 TL

  Tavşanlar utangaç veya ürkek olarak tanımlanabilirler ancak çekingen dış görünüşlerinin ötesinde sakin ve kendinden emin yapıları var. Allığın etkisi bu özellikleri hayata geçirmeye yardımcı oluyor. Yüzünüzde dramatik bir etki için yaratmak için REM Beauty’nin Eclipse allığını bolca kullanıp bunu başarabilirsiniz. Üstelik bu allığı, ruj olarak da kullanmanız mümkün.

  Tek renkli makyaj

  M.A.C Cosmetics Year of Glam far paleti 1.499 TL

  Tavşan yılı, ilginç tarzlar denemek için harika bir fırsat olacak. Tavşanların uğurlu renkleri kırmızı ve pembe. Bunlardan birini seçerek tek renkten oluşan bir makyaj yapılabilir. M.A.C’in tavşan yılına özel çıkardığı far paletindeki seçtiğiniz renkle far bazınızı hazırlayarak başlayın. Farın belirginleşmesi için gölgelendirmeyi de benzer tonda bir renkle tamamlayınca istenilen görütü ortaya çıkacaktır.

  - Advertisement -

  Şanslı kırmızı

  Avon Hydramatic mat ruj 99,99 TL

  Tavşan yılında doğanlar kendilerini kötü enerjiden korumak için kırmızıdan yararlanabilir. Görünüşe göre kırmızı ruju sürmek için bir neden daha ortaya çıktı! Avon’un hyalüronik asit dolgulu yeni mat ruju, dudakları dolgun gösteriyor ve dudaklardaki nem bariyerini güçlendirmeye de destek oluyor.

  Bakım terapisi

  Caudalie Premier Cru krem 1.450 TL

  Dişi tavşanlar güzel ve ağırbaşlı görünümleriyle meşhur. Bu ünlerini devam ettirmek için cilt bakımını da atlamamaya özen göstermek gerekiyor. Hücreleri güçlendirmeye ve cilde ışıltı vermeye yardımcı olan Caudalie Premier Cru serisi, yaşlanma karşıtı özelliğiyle dikkat çekiyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz