Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Aralık günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  18 Aralık günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar…  Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki, 18 Aralık 2022 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 18 Aralık 2022 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 18 Aralık 2022 günlük burç yorumları…

  18 Aralık günlük burç

  18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Aralık 2022 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (18 ARALIK 2022)

  İyi hislerinizle pozitif bir aura yaratmanız muhtemeldir. Sağlığınız iyi görünüyor. Ancak dikkatli olun, çünkü aşırı yemek başınızı belaya sokabilir.

  BOĞA BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün tüm birikimlerinizi yutabilecek kripto gibi bazı riskli alanlara yatırım yapmanız muhtemeldir. Hafta başını bekleyin ve piyasaları takip edin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün, kendinizi ve kişiliğinizi olumlu açıdan düzeltmeye odaklanacaksınız. Aile büyükleri bu konuda size hükmedebilir ve baskı yapabilir.

  YENGEÇ BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün arzuladığınız bir şeye ulaşmak için tüm çabanızı ve emeğinizi ortaya koyacaksınız. Ancak bunun için tüm birikimlerinizi feda etmeye değer mi?

  ASLAN BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün aile büyükleri tarafından size verilen bazı görevleri ve sorumlulukları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi motive edin ve elinizden geleni yaptığınızı onlara gösterin.

  BAŞAK BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün ev işlerinize zaman ayıracaksınız. Ancak plansız programsız hareket etmeniz sebebi ile ortalığı daha da fazla karıştırabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (18 ARALIK 2022)

  Sağlığınız listenizin başında olmalı. Halihazırda mustarip olduğunuz küçük sağlık rahatsızlıkları konusunda son derece bilinçli davranmalısınız.

  AKREP BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün ruh eşinizin tüm istek ve arzularını yerine getireceksiniz. Harika ve keyifli bir akşam sizleri bekliyor.

  YAY BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün her türlü tartışmadan veya tartışmaya karışmaktan kaçının. Günü sevdiklerinizle ya da partnerinizle geçirmek size iyi gelecektir.

  OĞLAK BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün enerji seviyeniz söz konusu olduğunda kendinizi biraz düşük hissedeceksiniz. Gün sizin için yorucu olabilir.

  KOVA BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugün enerji seviyeniz söz konusu olduğunda kendinizi biraz düşük hissedeceksiniz. Gün sizin için yorucu olabilir.

  BALIK BURCU (18 ARALIK 2022)

  Bugününüzü genelde bütçe ve hesap kitap işleri ile harcayacaksınız. Yeni haftaya başlamadan tüm giderlerinizi görmek istiyorsunuz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....