Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  18 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 18 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 18 Mart 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 18 Mart günlük burç yorumları…

  18 Mart günlük burç

  18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Mart 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (18 MART 2023)

  Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişinin bencil tavırlarından dolayı, sevdiğiniz kişiye ilgisiz kalabilirsiniz. İlişkinizde partnerinizden çaba görmek istediğiniz bir dönemden geçebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (18 MART 2023)

  Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz bir dönemi geride bırakacaksınız. Maddi konularda şansınızın açıldığı, yeni bir kısmetli zamanın açılacağı bir gün geçirebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (18 MART 2023)

  Ayrı olduğunuz kişiyle ilgili merak ettiğiniz duygularınız bugün açığa çıkabilir. Bu kişiye karşı özlem duyabilir, iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Ancak aklınızdaki kişinin başka insanlarla da iletişimde olduğunu düşünerek, iletişime geçmekten vazgeçebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (18 MART 2023)

  İlişkinizle alakalı geçmişte yaşadığınız korkular, ikilemler bugün sonlanabilir. Mantıklı kararlar vererek geleceğe yönelik mutlu olmak adına güzel bir başlangıç yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (18 MART 2023)

  Maddi konularda uzun zamandır beklediğiniz gelişmeyi bugün yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi güçlü ve mutlu hissedeceğiniz, bu gelişmeyle kendinizle alakalı yeni değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 MART 2023)

  İş hayatınızda beklediğiniz yeni ve sağlam adımları atabilmek için emek verdiğiniz, üzerinde çalıştığınız konu hakkında güzel sonuçlar alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla ya da işverenlerinizle ortak bir noktada uzlaşabilir, terfi haberleri alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (18 MART 2023)

  İlişkiniz hakkında karar veremediğiniz, emin olamadığınız konular üzerinde düşünüp, ilişkiniz için zorluklarla mücadele etme kararı alabilirsiniz. İlişkinizi tekrardan yeni bir boyuta taşımak isteyebilir, partnerinizle ortak bir karar alabilirsiniz.

  AKREP BURCU (18 MART 2023)

  Parasal konularda yaşayacağınız gelişmeler, gelirinizin çoğalması, ilişkiniz için yeni bir sayfa açmanıza sebep olabilir. İlişkiniz için maddi anlamda gerçekleştirmek istediğiniz konuları gerçekleştirebilir, sevgi ve bereket dolu bir gün geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (18 MART 2023)

  Bugün sezgilerinizin güçlü olacağı, alacağınız bazı kararları alabilmenizde sezgilerinizi kullanacağınız, kendinizi yoğun duygularda hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. İç sesinize güvenerek, bazı konuları tamamlayarak, rahatlayacağınız, sakin ve güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (18 MART 2023)

  Bugün mantığınızı kullanarak, duygusal kararlar almayı bırakabilirsiniz. Maddi konularda güvence, sağlamlık isteyebilir, hayatınızla alakalı radikal kararlar alabilir, bu düşüncelerinizi harekete geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 MART 2023)

  Aranızın bozuk olduğu bir yakınınıza barışmak için bir fırsat sunmak isteyebilirsiniz. Bu fırsatı sunarken karşılıklı olarak aynı hataları tekrarlamamanız gerektiğini anlayabilir, güzel sohbetlerde bulunabilirsiniz.

  BALIK BURCU (18 MART 2023)

  Sevdiğiniz kişiler tarafından bir kutlama, bir sürprizle karşılaşabilir, eğlenceli hareketli güzel bir gün geçirebilir, güzel hediyeler alabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz