Diğer
  Ana SayfaHaber21 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  21 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 21 Ocak 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 21 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  21 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI * *

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; Kariyer, çalışma hayatınız ve maddi kaynaklarınızla ilgili ani gelişen ; terfi, maddi kaynaklarda artış ve gerçekleşecek durumların uzun vadeli olacağı güzel bir gündesiniz. Ama koç egosuyla hareket ederlerseniz fırsatınızı da tepebilirsiniz. Özellikle de 1-5 Nisan doğumlu koçlar ani gelişen durumlara hazırlıklı olun ve ego yapmazsanız sonrasında sizin çok iyi olacak kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; otoriteyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; bugün sizin için sürprizlerle dolu bir gün. Aşk, ilişki flört ya da çocuk konusunda aniden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle, uzak mesafe ilişki, yabancı partner, eğitmen yada hukuk alanında bir partnerle ilişkinizi uzun vadeli kalıcı hale dönüştürebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise iş hayatınızdan otorite figürleriyle sorunlar yaşanabilir.

  İKİZLER BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili ikizler; bugün ev, aile, para konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ve olaylar aniden gelişebilir. Bir rahatsızlık var ise bugün çözülebilir. Akşam saatlerinde ise; otorite figürleriyle problem yaşanabilir. Uzak mesafe seyahatlerde sorunlar çıkabilir.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili yengeç; kardeşler, iletişim, eğitim, evlilik, sosyal çevreniz. Bu konularda aniden gelişen büyük olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekarsanız karşınıza iyi bir ilişki fırsatı çıkabilir. Ama ilişki başlangıcını 5 Şubat sonrasına bırakmaya çalışın. Venüs gününde belki günün en şanslısı sizsiniz. Akşam saatlerinde; ani para sorunları yaşanabilir, dikkat edin.

  ASLAN BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; maddi kaynaklar, kariyer, çalışma hayatınızda aniden gelişen ve sizi olumlu etkileyen güzel bir gündesiniz. Bugün fırsatlarınızı kaçırmayın ve taşın altına elinizi koyun. Akşam saatlerinde ise ilişki ya da ortaklıkta para sorunları yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili başak; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili harika gelişmeler sizi bekliyor. Aniden gelişen yurtdışı seyahati, uzak mesafe seyahatler, eğitim, dava-hukukla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekarsanız karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için güzel bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ise ani sağlık problemlerine dikkat edin.

  TERAZİ BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi;  Venüs gününden merhaba. Bugün ev, aile, maddi kaynaklarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir rahatsızlığınız varsa aniden şifalanma gerçekleşebilir. Akşam saatlerinde ise; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili ani sorunlar yaşanabilir. Otorite figürleriyle iyi anlaşmaya çalışın.

  AKREP BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; kardeşler, eğitim, medya, yakın çevrenizden gelebilecek aşk, evlilik ve sosyal hayatınızı da etkileyen güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ani gelişmelere açık olun. Akşam saatlerinde aile içinden otorite figürleriyle anlaşmazlık yaşanabilir.

  YAY BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; kariyer, çalışma hayatınız ve maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler var. Bugün gerçekleşecek sürprizlere açık olun. Akşam saatlerinde; İletişim problemleri yaşayabilirsiniz ve trafikte dikkatli olmalısınız.

  OĞLAK BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; çekiciliğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Aşk, flört, çocuklar ya da hobinizle ilgili sürprizlere hazırlıklı olun. Eğitim, uzak mesafe seyahat, yurtdışıyla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi kaynaklarla ilgili ani sorunlar yaşanabilir.

  KOVA BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; maddi kaynaklar, eviniz ve aileniz, psikolojiniz, gizli platonik aşkınız varsa bunlarla ilgili ani gelen sürprizlere açık olun. Eğer bir rahatsızlığınız varsa bugün şifalanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise otorite figürleriyle anlaşmazlıklar yaşanabilir ve para sorunları gerçekleşebilir.

  BALIK BURCU (21 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; evlilik, eş yada ortaklarla ilgilendiğiniz bir gündesiniz ve sosyal çevrenizden gelen ani sürprizlere açık olun. İletişim, eğitim alanında gelen fırsatlarınızı da kaçırmayın. Akşam saatlerinde ani gelişen sağlık problemlerine ise dikkat etmelisiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....