Diğer
  Ana SayfaHaber26 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  26 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 26 Eylül günlük burç yorumlarında bugün neler var? 26 Eylül günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 26 Eylül astroloji günlüğü:

  26 Eylül günlük burç

  26 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Eylül günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Partnerinizle geçmişte yaşadığınız olumsuz enerjileri geride bırakabilir, mantıklı bir şekilde kararlar alarak, eski aile birliğinizin düzenine kavuşabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Partnerinizle yaşayacağınız kalp kırıklığı ve 3. Kişi enerjileri ilişkinizin çıkılmaz bir hale sokabilir. Kendinizi umutsuz ve çaresiz hissedebilir, yakın bir dostunuzdan destek bekleyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Hoşlandığınız kişinin kalbini kazanmak için bir yol arayışına girebilir, çözüm üretme çabalarına girebilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyi bir süre uzaktan izleyebilir, daha sonrasında iletişime geçebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Yeni tanıştığınız bir kişi ile duygusal bağlar kurabilirsiniz. Birbirinizi tanıma aşamasında güzel saf çocuksu duygular yaşayabilir, ilişkiye dair sağlam adımlar atabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Partnerinizin size karşı olan duygularını göstermek istememesi, mantığına göre hareket etmesi sonucunda, istemediğiniz bir yol ayrımına girebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız ikilemler, size farklı iş kollarında çalışma hayatı getirebilir. Aynı anda farklı iki iş yapabilir, farklı yerlerden maddi gelirlere kavuşabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (25 EYLÜL 2023)

  Geçmiş zamanda ani ve anlık bir sinirle bitirdiğiniz ilişkiniz için, tekrardan kendinize bir şans tanımak isteyebilirsiniz. Ancak aranızda çözüme kavuşturamadığınız tartışmalardan dolayı, biraz çekimser kalabilirsiniz.

  AKREP BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Aşk hayatınızda partnerinizden istediğiniz ilgi ve alakayı görememeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Duygularınızı artık geride bırakarak, yeni bir aşk hayatına girebilmek için kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Evlilik hayatınızda yaşadığınız sıkıntılardan dolayı kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Yaşadığınız negatif enerjilerden çıkmak için, olaylara bakış açınızı espirili bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Aile hayatınızda yaşadığınız tartışmaları bitirmeniz için bir büyüğünüzün araya girmesiyle, yaşadığınız tatsız olayları geride bırakarak, hanenizde kutlama havasında pozitif enerjiler yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Partnerinizle mutlu giden birlikteliğinizi ciddi bir noktaya taşımak için, duygusal ve romantik bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 EYLÜL 2023)

  Hanenizde yaşadığınız kaygı ve endişe enerjisi, partnerinizle aranızın soğumasına, bazı eski konuların gün yüzüne çıkmasına neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz