Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  28 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 28 Mart 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 28 Mart günlük burç yorumları…

  28 Mart günlük burç

  28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Mart 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (28 MART 2023)

  İlişkiniz için aldığınız sorumluluklardan, artık kendinizi yorgun hissettiğiniz dönemleri geride bırakabilirsiniz. Kendinizi oldukça pozitif hissederek, hayatınızla ilgi önemli konularda, karar alabilmek için birkaç dostunuzla bir araya gelerek, onlardan destek görmek isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 MART 2023)

  Özel hayatınızla ilgili aldığınız konularda, zorluklar yaşayabilirsiniz. 3. kişilerden dolayı aldığınız bu kararlar, biraz canınızı sıkabilir, keyfinizi kaçırmaya sebep olabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (28 MART 2023)

  Kaygı ve endişe yaşadığınız iş hayatınızda, istekleriniz bugün gerçekleşebilir. Çalışmalarınızın ve emekleriniz karşılığını alacağınız bugün şans sizden yana olacak.

  YENGEÇ BURCU (28 MART 2023)

  İş hayatınızda kararsız oluşunuz, sizi bazı sıkıntılara sokabilir. Bu sıkıntıları yaşamamak için, planlı ve organize bir şekilde çalışmanız gerekebilir, kendinizden biraz fedakârlık yapmanız gereken konularda, biraz bencil davranabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 MART 2023)

  Yeni bir iş hayatına girmek için bugün kararlar alabilirsiniz. Alacağınız bu kararlar mevcut durumundaki iş yerinizde olumsuz karşılanabilir, tartışmalı bir gün geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 MART 2023)

  Parasal konularda kendinizi kısıtladığınız zamanlar, sizin hayrınıza olmuş olabilir. Maddi konularda istediğiniz dengeye kavuşabilirsiniz. Ancak kendinizi garantiye almak için temkinli davranmaya devam edebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (28 MART 2023)

  Sevdiğiniz kişiden bugün beklediğiniz güzel bir haberi alabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı sezgisel davranarak, ilişkiniz için yeni bir döneme girmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 MART 2023)

  Yaşamış olduğunuz ilişkinizde kendinizi, biraz huzursuz ve mutsuz hissedebilirsiniz. Yaşadığınız bu duyguları partnerinizle konuşarak, size destek olmasını bekleyerek, sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz.

  YAY BURCU (28 MART 2023)

  Yenilemeye ve sorunlarınızı çözmeye çalıştığınız ilişkinizde, artık elinizden gelecek bir şeyin olmadığının farkına vararak yeni kararlar alabilirsiniz. Ancak alacağınız bu kararlar mutsuz olmanıza neden olarak, kendinizi yalnız hissetmenize sebep olabilir.

  OĞLAK BURCU (28 MART 2023)

  Bulunduğunuz şehirden, ya da haneden ayrılma kararı almış olabilirsiniz. Ancak aldığınız bu kararları, yaşamış oldunuz yerlere özlem duyabileceğinizden dolayı, aldığınız kararları tekrardan düşünmenize sebep olabilir.

  KOVA BURCU (28 MART 2023)

  Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiden kalp kırıcı hareketler görüp, sevdiğiniz kişiyle aranızda çatışmaların, kavgaların oluşmasına sebep olabilir. Sakin kalarak, olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (28 MART 2023)

  Yurtdışıyla ilgili planlarınız uzun bir zamandan sonra tamamlanarak istediğiniz sonuca gelmiş olabilir. Yurtdışına gitmek için artık hazırlıklarınızı tamamlayabilir, yolculuğa çıkmak için geri sayım yapabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz