Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  3 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 3 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 3 Mart 2023 cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 3Mart günlük burç yorumları…

  3 Mart günlük burç

  3 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 3 Mart 2023 cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (3 MART 2023)

  Aşk hayatınızda güveniniz kırılmış, sevdiğiniz kişiye karşı güvensizlik duygusu hissetmiş olabilirsiniz. Partneriniz eski güveninizi kazanabilmek için duygusal yaklaşımlar sağlayabilir. Ancak kesin net karar vermekte zorlanabilir, bazı şeyleri zamana bırakmak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (3 MART 2023)

  Dargın olduğunuz partnerinizden gelen bir teklifi kabul etmeyebilirsiniz. Kalbinizi tekrar kazanmak için sizi sevindirecek güzel bir hediye alabilirsiniz. Daha ılımlı konuşmayı deneyebilirseniz aranızdaki dargınlık sonlanabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (3 MART 2023)

  Aileniz yada akrabalarınızdan olan yakın bir kadın ile uzun süredir iletişimsiz kalmış olabilirsiniz. Bugün tekrardan iletişimde olabilir, beklenmedik bir çatışmaya girebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (3 MART 2023)

  Mutlu giden birlikteliğinizde aniden soğuk tavılar, konuşmalar olmuş olabilir. Aradaki bu soğukluğun bitmesi için partnerinizden hoşunuza gidecek bir sürpriz görebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (3 MART 2023)

  Ümidinizi kestiğiniz partnerinizden, kaderinizi değiştirecek bir başlangıç görebilirsiniz. İlişkiniz hakkın da geleceğe yönelik güzel gelişmeler olacağını hissedebilir, bununla ilgili planlamalar yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (3 MART 2023)

  Aşk hayatınızda ya da iş hayatınızda karar veremediğiniz konularda sizi netliğe kavuşturacak, büyük bir değişime uğratacak ciddi kararlar alabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (3 MART 2023)

  Aşk hayatınızda geçmişte yaşamış olduğunu yıkımlar sizi üzen olaylar ve partnerinizden almış olduğunuz güvensiz duygularını, eski partnerinizle iletişimde bulunarak, güzel sohbetlerde bulunarak geçmişteki sevginizi canlandırabilir, tekrardan mutluluğu yakalayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (3 MART 2023)

  Sevdiğiniz insanı kaybetmemek için ani kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır harekete geçemediğiniz konularda artık karar verme noktasına gelebilir, ilişkinizi yakın çevrenize itiraf edebilirsiniz.

  YAY BURCU (3 MART 2023)

  İş hayatınızda yaşamış olduğunuz kötü günler, zor süreçler bugün kalabalık bir iş ortamından alacağınız güzel ve kısmetli bir haberle son olabilir. Bir iş görüşmesi yapabilir, yeni gelir kaynaklarına sahip olabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (3 MART 2023)

  Aşk hayatınızda daha önceden almış olduğunuz yıkıcı olaylar sizi daha güçlü bir insana çevirerek yaşamış olduğunuz sorunlarla nasıl baş edeceğinizi öğretmiş olabilir. Başka insanlardan yorum almak istemediğiniz, sadece kendi kararlarınızla hareket etmek isteyebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (3 MART 2023)

  Evlilik hayatınızla ilgili yapmak istediğiniz, planladığınız işler için yeni maddi gelir kaynakları elde etmek isteyeceksiniz. Mantıklı karar verebilmek için düşüncelerinizi eşinizle paylaşmak isteyebilir, onun desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

  BALIK BURCU (3 MART 2023)

  İletişiminizin kesildiği sevdiğiniz insan için pişmanlıklar, hayal kırıklıkları yaşamış, bunun üzüntüsü içinde olmuş olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla tekrardan iletişime geçmek isteyerek, bir başlangıç yağmak isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz