Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Nisan günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  8 Nisan günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 8 Nisan 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 8 Nisan 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 8 Nisan günlük burç yorumları…

  8 Nisan günlük burç

  8 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 8 Nisan 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (8 NİSAN 2023)

  Aile hayatınızda oluşan bazı maddi dengesizlikler ve maddi kayıplar yüzünden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Maddi konulardaki sıkıntılar bugün sizin için üzücü olabilir.

  BOĞA BURCU (8 NİSAN 2023)

  Yoğun geçen haftanız sizi yormuş olabilir, yaşayacağınız ufak tefek sağlık problemlerinden dolayı, kendinizi dinlenmeye verebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (8 NİSAN 2023)

  Alım, satım işleriniz için uğraş vereceğiniz, emeklerinizin karşılığını alacağınız güzel bir gün geçirebilirsiniz. Yaptığınız birikimlerin, verdiğiniz mücadelenin, getirdiği güzellikleri yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (8 NİSAN 2023)

  Duygusal hayatınızda yolunda gitmeyen olaylardan yorulmuş olabilir, kesin ve net kararlar almanız gereken bir süreçten geçebilirsiniz. Alacağınız kararlar sonunda ilişkinizde tamamlanma sürecine girebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (8 NİSAN 2023)

  Kafanızda olan karmaşık sorulara bugün mantıklı bir yönle yaklaşarak, çözümleme yapabilirsiniz. Bu süreçte yanınızda size destek olan yakın bir arkadaşınızla, sohbetlerde bulunabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (8 NİSAN 2023)

  Tartışma yaşadığınız sevdiğiniz, insanın gönlünü almak isteyebilir, güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte güzel bir gün geçirmek için çabalayacağınız bir gün sizlerle.

  TERAZİ BURCU (8 NİSAN 2023)

  Sevdiğiniz insanla kısa bir tatil yapmak isteyebilirsiniz. Bu kısa tatiliniz için planlamalar yapabilir, sevdiğiniz kişi ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (8 NİSAN 2023)

  Partnerinizden beklediğiniz duygusal beklentiler, umduğunuz kadar sizi mutlu edemeyebilir. Partnerinizden ilişkiniz için artık belli fedakarlıkları yapmasını isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (8 NİSAN 2023)

  Maddi gelir kaynaklarınızın zenginleşmesi ve çoğalmasıyla, yeni bir borca girmek için cesaretlenebilir, almak istediğiniz bir mal için, hayallerinizi gerçekleştirebilmek için, harekete geçebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (8 NİSAN 2023)

  İş hayatınızda verdiğiniz mücadeleler, aynı zamanda tartışma içinde olduğunuz kişilerden dolayı, kariyer hayatınızla ilgili yeni kararlar alıp, yönünüzü belirlemek isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (8 NİSAN 2023)

  Hane ya da iş hayatınızın konfor alanlarıyla ilgili, radikal değişimler yapabilmek isteyebilirsiniz. Şehir değiştirmekle beraber, daha önce yapmadığınız değişik bir iş yapmak isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (8 NİSAN 2023)

  İş hayatınızda göstermiş olduğunuz performansın karşılığını alamadığınızı hissedebilirsiniz. Ancak iş verenlerinizle bu konu hakkında konuşarak, hak ettiğiniz karşılığı maddi ve manevi olarak alabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....