Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  9 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 9 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 9 Mart 2023 perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 9 Mart günlük burç yorumları…

  9 Mart günlük burç

  9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 9 Mart 2023 perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (9 MART 2023)

  Partnerinizle 3. Kişiler yüzünden tartışmalar ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Söylenen sözler için karşılıklı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Olaylar sonucunda durumu kontrol altında tutmak isteyerek yeni kararlar alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (9 MART 2023)

  Hayatınızı yeniden düzenlemek için elinize çok büyük fırsatlar geçebilir.  Karşınıza çıkan bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirebilirseniz, hayallerinize kavuşabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (9 MART 2023)

  Yeni bir ev hayatına geçmek için bugün harekete geçeceksiniz. Almak istediğiniz bir mal için hızlı ve ani gelişmeler yaşayabilir, şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (9 MART 2023)

  Bitmiş olan bir ilişkiniz hakkında, yeni gelişmeler öğrenebilir. Aldığınız bu haberler karşısında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız durum karşısında yakın dostlarınızdan destek görmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (9 MART 2023)

  İnişler çıkışlar yaşadığınız maddi konular yüzünden bugün kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Bu durumunuza üzülen partneriniz size destek vererek yanınızda olmak isteyebilir.

  BAŞAK BURCU (9 MART 2023)

  Kendinizi mutsuz hissetmenize sebep olan dedikodular bugün canınızı sıkabilir, alacağınız haberler karşısında tekrardan motivasyonunuzu yakalayarak, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (9 MART 2023)

  Çalışma hayatınızda yakalamak istediğiniz hedefler kafanızı karıştırabilir. Yeni fırsatlar sonucunda, ikilemlerde kalabilir, farklı yönlere odaklanabilirsiniz. Sağlıklı kararlar alabilmeniz için bekleme sürecine girebilirsiniz.

  AKREP BURCU (9 MART 2023)

  İş hayatınızda aldığınız bir terfi, yükseliş yeni sorumluluklar almanıza neden olacak. Maaşınızdaki artışta kariyer hayatınızda mutlu bir gün geçirmenize neden olacak.

  YAY BURCU (9 MART 2023)

  İçinizde tuttuğunuz, söyleyemediğiniz kelimeleri partnerinizin davranışlarından dolayı istemeyerek te olsa söyleyebilirsiniz. Aranızdaki konuşmanın tartışmaya dönmemesi için soğukkanlı davranarak sessiz kalabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (9 MART 2023)

  Aile hayatınızda yaşadığınız olumsuz olaylardan kurulabilirsiniz. Dargın olduğunuz aile bireylerinizden biriyle güzel sohbetlerde bulunabilir aranızdaki dargınlığı sonlandırabilirsiniz.

  KOVA BURCU (9 MART 2023)

  Sağlığınızla ilgili beklediğiniz haberi beklediğinizden daha kısa bir sürede alabilirsiniz. Alacağınız haberle biraz stres ve endişe yapabilir, kısa bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (9 MART 2023)

  Yakın bir erkek arkadaşınıza verdiğiniz borcu bugün almak isteyebilirsiniz, ancak bu beklentiniz olumlu olmayarak sizi zor durumda bırakabilir. Maddi sıkıntılar yaşayabilir, parasal anlamda yeni çözümler aramaya başlayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....