Diğer
  Ana SayfaRöportajErgenlik bunalımı oyunculuğu getirdi

  Ergenlik bunalımı oyunculuğu getirdi

  -

  aralik-2011-roportaj--2resim-1Beslenme düzeniniz nasıl?
  Son 4-5 yıldır kahvaltıda mısır gevreği yiyorum. İçinde kurutulmuş meyve parçacıkları olanları seviyorum. Hiçbir şey yememekten daha iyi. Mısır gevreği yoksa yağsız, peynirli ve domatesli bir tost yiyorum. O da yoksa bir yumurta kırıyorum. Sucuk gibi ağır şeyler yemiyorum. Hiçbir şey bulamazsam meyve ya da yoğurt tüketiyorum. Öğünlerimde ağır şeyler yemiyorum. Öğlen mümkünse salata yiyorum. Etle çok aram yoktu. Birkaç yıl öncesine kadar sadece kıyma yiyordum.

  Yalnızlıktan nefret ediyorum
  Duygusal mısınız?
  Duygusal bir yapım var. Çok belli etmemeye çalışırım, her olayda ağlamam ama örneğin arabayla gidiyorsam ve kaldırımın kenarında yaşlı, zor yürüyen bir amca, teyze görürsem çok kötü oluyorum. İnerim, karşıya geçiririm, poşetlerini taşırım. Yardıma muhtaç olan kişiler için her şeyi yaparım. Ben de bir gün o yaşlara geleceğim ve o yalnızlık duygusu çok zor diye düşünüyorum. Çocuklara da hiç kıyamam. Şu an bile bazen ailemi özlüyorum ve yalnız hissettiğimde bir hüzün basıyor. Böyle olduğum zamanlarda hemen bir arkadaşıma gidiyorum.

  Cildiniz için neler yapıyorsunuz?
  Asla makyajımı temizlemeden yatmıyorum, eve gider gitmez yüzümü yıkıyorum. Cilt ürünü seçerken kalitesiz ürünler kullanmıyorum. Güvenilir ve iyi markaları tercih ediyorum. Çünkü cildim çok hassas ve hemen bozuluyor. Makyaj cildime hiç iyi gelmiyor ama işim dolayısıyla sürekli makyaj yapıldığı için temizlik önemli. Tonik ve nemlendirici kullanıyorum. Yüzümü bazen gül suyuyla temizliyorum. Kimyasal kullanmanın cilde iyi geleceğini düşünmediğim için dermo kozmetik ürünler kullanmayı tercih ediyorum.

  Saç renginizi herkes çok beğeniyor, nerede boyatıyorsunuz?
  Teşekkürler, saçımı önceleri setteki kuaförüm boyuyordu şimdi belirli bir yer yok. Arkadaşlarım tavsiye ediyor ve gidiyorum. Saçlarıma özel bir bakım yapmıyorum. Bazen kuaförler dayanamıyor ve bakım yapıyorlar. Şampuan ve bakım kremi dışında bir şey kullanmıyorum.

  Cilt bakımı yaptırıyor musunuz?
  İki ayda bir cilt bakımı yaptırıyorum. Çünkü cildinizi temizlediğinizi düşünseniz de makyajı tam temizleyemiyorsunuz. Cilt bakımıyla bu sorun giderilmiş oluyor.

  - Advertisement -

  Vücut bakımı için vazgeçilmezleriniz var mı?
  Vücudum için her banyoda kese yapıyorum. Vücut peeling’li duş jellerini kullanıyorum.

  Aslında sadece dramatik rollerin, acıların göbeğinde yaşayan bir kadın rolünün üstüme yapışıp kalmasını istemedim.

  Nilgün Yıldız

  Formsante Dergisi Aralık 2011 Sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz