Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 28 Nisan 2023; Aşk, sağlık, para ve şans...

  Günlük burç yorumları: 28 Nisan 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Nisan 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 28 Nisan bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte  günlük burç yorumları: 28 Nisan:

  Günlük burç yorumları: 28 Nisan

  28 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Nisan 2023 cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (28 NİSAN 2023)

  Maddi gelir kaynaklarınızla ilgileneceğiniz, yaptığınız yatırımlar konusunda, düşünüp doğru karar vermek isteyebilirsiniz. Önünüze çıkabilecek aksilikleri, kayıpları şimdiden engelleyebilmek için önlemler almak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 NİSAN 2023)

  Sizin için önemli bir konu hakkında mantığınızla karar vererek bir yol belirlemiş olabilirsiniz. Ancak aldığınız bu karar her ne kadar size mantıklı gelse de, sonunda sizi hayal kırıklığı yaşatarak, üzülmenize sebep olabilir.

  İKİZLER BURCU (28 NİSAN 2023)

  Yaşadığınız bir ilişkide yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Güzel davranışlara flörtöz tavırlar sergileyerek, hoşlandığınız kişiyle ilgilendiğinizi göstermek isteseniz de, sonunda tekrar bir yol ayrımına girebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (28 NİSAN 2023)

  Parasal konularda iyileşme, beklediğiniz bir konuda harekete geçmek için, geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamamak isteyebilir, yeni kararlar alarak hedefinizi ve bakış açınızı, mantığınızı kullanarak değiştirebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 NİSAN 2023)

  Aşk hayatınızda beklediğiniz yeni gelişmeler, sizi mutlu edecek buluşmalar yaşayabilirsiniz. Sonunu çok fazla düşünmeden, kendi mutluluğunuzu düşünmek isteyerek, biraz bencil tavırlar sergileyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 NİSAN 2023)

  İş hayatınızda dahil olacağınız yeni projeler ve sorumluluklar, sizi yoğun bir döneme sokabilir. İş yoğunluğunuzdan dolayı kendinize fazla vakit ayıramayarak, sevdiklerinizi de, ihmal edebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (28 NİSAN 2023)

  Duygu ve mantık çatışması yaşadığınız ilişkinizde, verdiğiniz kararla bir ayrılığa sebep olmuş olabilirsiniz. Ancak karşı taraftan beklediğiniz adımların gelmemesinden dolayı, partnerinize küçük bir adım atmak isteyerek, iletişime geçmek isteyebilrisiniz.

  AKREP BURCU (28 NİSAN 2023)

  Partnerinizden bir konu hakkında mantıklı bir açıklama bekliyor olabilirsiniz. İstediğiniz gibi bir sonuç alamayabilir, bunun sonucunda üzüntü ve pişmanlık yaşayabilir, bilmediğiniz farklı gerçekler öğrenebilirsiniz.

  YAY BURCU (28 NİSAN 2023)

  Evliliğinizde ya da birlikteliğinizde ayrılık konuları gündeminizde olabilir. Stresli ve sinirli bir gün geçirebilir, günün sonunda ise güzel bir başlangıç yaparak, iletişime geçmeye çalışabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (28 NİSAN 2023)

  Geçmiş bir partneriniz için zamanında oldukça mücadele vermiş olabilirsiniz. Verdiğiniz mücadeleyi artık bırakarak, karşınızdaki kişinin kararını uygulamak isteyebilir, bunun size zor süreçleri de beraberinde getireceğini hissederek, mutsuz bir sürece girebilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 NİSAN 2023)

  Maddi konular açısından, karar veremediğiniz konu hakkında ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Doğru kararlar alabilmek için yakın bir sevdiğinizden bir şans, fırsat bekleyebilir, istediğiniz desteği, ummadığınız bir zamanda alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (28 NİSAN 2023)

  Sevdiğiniz insanla yaşadığınız problemleri çözmek için, bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Kafanızda olan soru işaretlerine cevap alabilmek için oldukça yoğun bir iletişim kurarak, anlaşma sağlayabilir, ortak bir karar alarak uzlaşabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz