Diğer
  Ana SayfaPsikolojiRüya TabirleriRüyada kedi görmek ne demek? Rüyada kedi görmenin anlamı nedir?

  Rüyada kedi görmek ne demek? Rüyada kedi görmenin anlamı nedir?

  -

  Rüyada kedi görmek ne demek? Rüyada kedi görmenin anlamı nedir? Rüyada kedi görmek yaygın görülen rüyalar arasında bulunuyor. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kedinin rengi, nasıl ve ne şekilde gördüğü rüya anlamını değiştiriyor. İşte rüyada kedi görmenin görmenin yorumları..

  Rüyada Siyah Kedi Görmek

  Rüyada siyah kedi görmek, rüya sahibinin, herhangi bir nedenden dolayı, kalbinde tarif edilemeyen bir sıkıntı hissedeceğine, bundan ötürü de devamlı bir huzursuzluk içerisinde kalacağına, diken üstünde yaşayacağına ve bu sorunlarından, sıkıntılarından kurtulmak adına problemin çıkış noktası bulmasının çok önemli olacağına delalet eder.

  Rüyada Kedi Sevmek

  Eğer kedi beyaz ya da açık renkli ise bu bolluk bereket, mal ve mülkte artışa işaret eder. Evde, işte ve aşkta huzurlu ve mutlu olacağınıza, küs olduğunuz veya tartıştığınız biri varsa bu kişi ile barışacağınıza yorulur.

  - Advertisement -

  Rüyada Kedi Isırması

  Rüyamda kedi ısırması çocuğun terbiyesi konusunda hırs yapan kadına delalettir. Bu rüya halk hakkında adalete veya dünyanın durumunun bozulmasına işarettir. Kedi ısırması düşmanları def etmeye işarettir. Bazen de fesat ehli hırsız kimse demektir.

  Rüyasında kendi evindeki dişi kedisinin kendi sahibini ısırması, ev sahibinin rahat edeceği bir sene anlamına gelmektedir. Rüyalarda görülen kediler, hizmetçidir.

  Rüyada Yavru Kedi Görmek

  Rüyada yavru kedi görmek; yardımcı biri, bahçıvan, uşak veya temizlikçi biri şeklinde tabir edilmektedir. Rüyayı gören bireyin işlerinin basit hale getiren, günlük yaşamın koşuşturmasında yetişemediği işlerini yapacak olan, kişinin eksik gedik ne varsa tamamlayan, sağını solunu toparlar hale getiren birinin varlığına tabir edilir. Bir başka yorum olarak rüyayı gören kişiye karşı vefasızlık yapılacağı birinin varlığına da tabir edilmektedir.

  Rüyada Ölmüş Kedi Görmek veya Kedi Öldürmek

  Bir hırsızı yakalamaya veya birine karşı galip gelmeye yorulur.

  Rüyada Kedi Tırmalaması

  Bir kedi tarafından tırmalanmak; tehlikeli düşmana da işarettir. Kedinin, birine sürtündüğünü görmek; iyi niyetinizin kötüye kullanılacağına yorulur. Aynı zamanda bazı dalkavuklar tarafından aldatılacağınıza delalet eder.

  Rüyada Beyaz Kedi Görmek

  Rüyada beyaz kedi görmek, rüya sahibinin, aile yaşamında ve iş yaşamında oldukça sorunlu, sıkıntılı ve zor zamanlarının yaklaşmakta olduğunun habercisidir. Rüya sahibinin bu durumda, sabır ve azim göstererek bu problemlerden kurtulacağına yorulur. Aynı şekilde, karşılaşılacak olan sorunların karşısında sabır gösterilmesi halinde refaha ulaşılacağına işaret edilmektedir.

  Rüyada Sarı Kedi Görmek

  Kendiden beklenmeyecek bir üçkağıt çevirecek bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine ve bu kimse ile sıkı bir rekabet içerisine girileceğine işaret eder. Ayrıca maddi kaynaklarda yaşanacak kısa süreli sıkıntılara da delalet eder.

  Rüyada Gri Kedi Görmek

  Manevi anlamda sizi sıkan veya yoran kişi veya kişilerden kurtulacağınızı anlatır. Rüyada gri kedi görmek aynı zamanda mal artışına, rahatlığa ve dürüst arkadaşların varlığına da işaret eder.

  Rüyada Kedinin Size sürtünmesi, Yanaşması

  Etrafınızdaki insanların size karşı daha dostça, iyimser tavırlar içerisine gireceğini ve sizi daha da fazla sevmeye başlayacağı anlamını taşır.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....