Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  20 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 20 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 20 Mart 2023 pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 20 Mart günlük burç yorumları…

  20 Mart günlük burç

  20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Mart 2023 pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (20 MART 2023)

  Geçmişinizde tartışma, bir savaş yarış halinde olduğunuz kişiyle sessizliğe kapılıp olayları mantık çerçevesinde düşünmek isteyebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmak isteyebilir kendinizi o kişiye karşı kısıtlayabilir, sessiz kalarak tartışma konularını çözümleyip son vermek isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (20 MART 2023)

  Yurtdışı seyahat, eğitim ya da iş konusunda bugün şanslı olabilirsiniz. Beklediğiniz gelişmeler hisleriniz doğrultusunda gerçekleşebilir. Yurtdışı eğitim, iş hayatı ya da geziniz için güzel haberler alabilirsiniz

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (20 MART 2023)

  İş, evlilik hayatınızda kesin kararlar alabilirsiniz. Kendinizi depresif bir ruh hali içinde hissedebilir, sizi üzen ve çözüm bulamadığınız konular yüzünden bitişler, ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (20 MART 2023)

  Ailenizdeki parasal konulardaki olumsuzluklar bugün keyfinizi bozabilir. Gelecek kaygıları, endişeleri, güvensizliği yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinden bir büyüğünüz ile bu konular hakkında konuşmak isteseniz de olumlu bir karşılık alamayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (20 MART 2023)

  Geçmişte kalmış bir ilişkiniz tekrardan canlanabilir. Eski partnerinizle birlikte vakit geçirebilir, aranızdaki sorunları çözüme kavuşturabilir, birbirinize destek olarak güzel zamanlar yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (20 MART 2023)

  İş hayatınızda üstlerinizle sorunlar, sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş yoğunluğunuz çoğalabilir, iş hayatınızda daha disiplinli davranmak zorunda kalabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (20 MART 2023)

  Duygusal gelgitler yaşamanız, farklı konularda çözümsüz kalmanız, ilişkinizde kendinizi daha zor durumda hissetmenize sebep olabilir. İlişkide tüm sorumluluğu kendi üzerinizde hissetmeniz ilişkiniz hakkında net bir karar almanıza sebep olabilir.

  AKREP BURCU (20 MART 2023)

  Partnerinize göstermek istediğiniz gerçek duygularınızı göstermediğiniz zamanları geride bırakabilir, duygularınızı, ilişkiniz hakkındaki düşüncelerinizi partnerinizle paylaşabilir, ilişkiniz hakkında uzlaşmacı davranabilirsiniz.

  YAY BURCU (20 MART 2023)

  Geleceğiniz hakkında hem mantıklı, hem duygusal kararlar verebilirsiniz. Mantığınıza uyan güzel bir birliktelik kararı alabilir, bu verdiğiniz kararın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (20 MART 2023)

  Kariyer ya da evlilik hayatınızda farklı kararlar alabilirsiniz. Alacağınız bu kararlar mutlu bir iş ve evlilik kararı almanıza sebep olabilir. Mutlu ve huzurlu bir gün geçirebilir, sevdiğiniz insanla mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz.

  KOVA BURCU (20 MART 2023)

  İş hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları çözüme kavuşturabilir, istediğiniz istikrarlı iş hayatına kavuşabilirsiniz. Bu başaranız çevrenizdeki bazı insanlar tarafından kıskanılabilir, farklı yorumlara da sebebiyet verebilir.

  BALIK BURCU (20 MART 2023)

  Partnerinizle yaşadığınız çatışmalara, mantık ve fikir ayrılıklarını sonlandırarak, mutluluğunuz için güzel eylemlerde bulunabilir, partnerinizle karşılıklı konuşarak güzel sonuçlar alabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz