Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, iş, para... Sizi neler bekliyor?

  30 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar…  Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki, 30 Kasım 2022 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 30 Kasım 2022 çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 30 Kasım 2022 günlük burç yorumları…

  30 Kasım günlük burç

  30 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 30 Kasım 2022 çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (30 KASIM 2022)

  Artık geleceğe dair umutlarınız ve hedefleriniz aniden ve tahmin edilemez bir şekilde değişiyor. Daha fazla macera, teşvik ve heyecan istiyorsunuz.

  BOĞA BURCU (30 KASIM 2022)

  İş yerinde daha orijinal fikirlere ve risklere açık olmanız gerektiğini biliyorsunuz, aksi takdirde kendinizi ispat edemeyecek ve göz önünde olamayacaksınız.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün kendinizi normalden biraz daha savunmasız hissediyorsunuz. Ama dikkatli bakarsanız etrafta size destek olan bir hayranınız var.

  YENGEÇ BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün duygusal anlamda fazlaca inişli çıkışlı bir ruh hali yaşayacaksınız. Davranışlarınız bugün için tahmin edilemez olabilir.

  ASLAN BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün kendinizi hâlâ kişisel baskı altında hissediyorsanız bunun nedeni muhtemelen bir ay önce, hatta daha uzun süre önce olanlarla ilgili bir zaman tünelinde sıkışıp kalmış olmanızdır.

  BAŞAK BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün hobilerinize ve kendinize ayırdığınız bir gün olacak. Bir süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınız ile sosyal bir etkinlikte karşılaşabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün, tüm pişmanlıkları sonsuza dek geride bırakmak için oldukça ideal bir zaman. Geçmişi geçmişte bırakmanızın zamanı geldi.

  AKREP BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün kendinizi duyusal anlamda daha iyi hissetmenin bir yolu, dışarı çıkıp kendinize bir şeyler ısmarlamak olabilir.

  YAY BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün söylenen ve yapılan her şeyi anlamayı beklemeyin. Aslında, neler olup bittiğini bildiğinizi düşünüyorsanız, fena halde yanılıyorsunuz demektir.

  OĞLAK BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün ortaya çıkacak bazı gelişmeler, sizin için özel anlamı olan birine bakış açınızı tamamen değiştirebilir.

  KOVA BURCU (30 KASIM 2022)

  Bugün sizin adınıza tam bir savurganlık e umursamama günü olabilir. Bugün harcamalarınızda ne bir limit ne de kaygınız var.

  BALIK BURCU (30 KASIM 2022)

  Partnerinize karşı bilinçli yada bilinçsiz yaptığınız baskı yakın bir zamanda size geri dönecektir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz