Baharın tadını çıkarın

rukenedito 2015

Yaz kapıya dayandı. Kışın rehavetinden kurtulup yaza hazırlanmak için çok az bir zamanınız kaldı. Detoks programları ve sabah yürüyüşleri metabolizmanızı ateşlemek için yardımcınız olacak. Sadece sıvı içeren detoks programları bana göre değil diyorsanız, Selahattin Dönmez’in hazırladığı, sayfa 26’da yer alan canlandırıcı ve yağ yakıcı etkili detoks programını denemenizi öneririz. Tabii bu listeyi uygularken bir yandan da sabah yürüyüşlerine başlamanız şart. Yataktan kalkmakta zorlananlar, sabah yürüyüşü fikrine sıcak bakmayanlar için önerilerimiz sayfa 32’de sizleri bekliyor.

Baharda sadece vücudunuzu değil, cildinizi de yaza hazırlamaya başlamalısınız. Kışın kuru ve soğuk etkisinin cildinizde yarattığı tahribatı silmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Oysa alacağınız küçük ama etkili önlemler ile cildinizi her daim genç ve diri tutabilirsiniz. Önerileri merak edenleri sayfa 64’e yönlendiriyoruz.

Sağlıklı nesiller için ilk görev yine annelere düşüyor. Bebeklikten başlayan beslenme düzeni sağlıklı bir çocukluk çağını ve yetişkinliği beraberinde getiriyor. Formsanté dergisi olarak altı ayda bir hazırladığımız Baby&Kids dosyamız gelecek nesillerin de sağlıklı, aktif ve doğal bir yaşamı benimsemesini hedefliyor.
Özlediğiniz gibi sıcak bir mayıs ayı dileriz, keyifli okumalar…

Formsanté Dergisi Mayıs 2015 sayısı

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here