Diğer
  Ana SayfaRöportaj‘'Tatlı bir AŞIK oluyorum'

  ‘’Tatlı bir AŞIK oluyorum’

  -

  Ünlü olmayı çok takmıyor, istediği gibi giyinmeye devam ediyor, alışverişi sevmiyor, ayna karşısında saatlerce vakit geçirmekten sıkılıyor. Balıklardan nefret ediyor. Ama oyunculuk ve yelken deyince her şey değişiyor. Hem sevimli, hem soğuk, hem durgun, hem hiperaktif Zeynep Beşerler, formsanté için objektif karşısına geçti ve eğlenceli pozlar verirken kendini de tüm samimiyetiyle anlattı.

  Ünlü olmam tamamen bir tesadüftü” diyen Zeynep Beşerler’in televizyon dünyasına ilk adım atışı bir reklam filmiyle oldu. Sonrasında televizyon programı, klip ve diziler geldi. Oyunculuktaki başarısını ispat eden Beşerler’i ilk gördüğünüzde karşınızda küçük bir kız çocuğu varmış izlenimine kapılıyorsunuz. Fakat bu sizi yanıltmasın! Çünkü objektifin ışığı yandığında küçük kız ışığın kenarında kalıyor ve karşınıza yakından tanıdığınız o alımlı kadın çıkıyor. İçinde hem küçük kız çocuğunu hem de alımlı bir kadını barındıran güzel oyuncuyu farklılaştıran ise üzerinde bulunan ışıkları umursamaz tavrı oluyor. Tanınmayı çok da kafasına takmayan ve her an kendisine çevrilmiş ışıkları kapatıp gidebilecek cesarete sahip Zeynep Beşerler’i daha yakından tanımaya hazır mısınız?

  Şu sıralar neler yapıyorsunuz?
  Yoğun bir şekilde ‘Arka Sokaklar’ dizisinin çalışmaları sürüyor. Bu yoğunluk haziran ayına kadar devam edecek. Yeni projeler arasında belki sinema filmi olabilir, gelen teklifleri değerlendirme aşamasındayım. Belki televizyon programı olabilir. Çok net olan şeyler yok. Bu işe televizyon programıyla başlamıştım ve program yapmayı özledim. Belki ocak ayında yeniden programa başlayabilirim çünkü değişikliğe ihtiyacım var.

  Yelken gibi zor bir sporla uğraşıyorsunuz. Bu spora ilgi duymaya nasıl başladınız?
  Yelken maceram dört yıl önce Bodrum’da düzenlenen Famous Cup yelken yarışlarıyla başladı. Daha önceleri sadece yazları yelken yaparken geçen yıl biraz daha profesyonel olmak adına kış yarışlarına girmeye başladım. Zaten çok iyi bir ekiple yarışıyorum. Bu işe başladığımdan beri onlarlayım. Güzel bir sezon geçirdik ve Kış Trofe kupasını aldık. Ocak ayında tekrar yarışlarımız başlıyor. Yelken yapmak çok eğlenceli. Yelkenle uğraşırken her gün yeni bir şey öğreniyorsun, her gün konsantrasyonun daha da üst seviyeye çıkıyor, çünkü denizin üstünde olmak keyifli ama aynı zamanda da riskli bir şey. Sürekli konsantre olmalısınız ve başka bir şey düşünemiyorsunuz. Çünkü aslında denizle ve rüzgarla savaşıyorsunuz. Yelken yapmak beni deşarj ediyor, bu nedenle de çok mutlu oluyorum.

  - Advertisement -

  Yelken vücudunuzu da etkiliyor mu?
  Güç isteyen bir spor olduğu için bir sürü kası çalıştırıyorsunuz. Teknenin üstünde ayakta durmak, indir, kaldır bunların hepsi güç istiyor. İlk başlarda çalışmayan kaslar çalıştığı için ağrı, sızı oluyor fakat sonrasında normale dönüyor. Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz